چهارشنبه 19 بهمن 1401  
اخبار

معاون استاندار بوشهر:
اقوام مختلف در این استان همزیستی مسالمت آمیزی دارند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: منش همزیستی مسالمت آمیز اقوام و اقلیت های مختلف در این استان الگویی برای کشور است.

به گزارش انسجام ملی به نقل از ایرنا، محمد تقی ایرانی در نخستین جلسه کمیسیون اقوام، فرق و مذاهب استان بوشهر در سال ۱۴۰۱ اعلام کرد: اقوام و اقلیت های ساکن استان بوشهر در صدها سال با وحدت و انسجام مدافع و مرزبان کشور بوده و با تاسی از ولی امر مسلمین آرامش و امنیت حوزه خلبج فارس را مواظبت و مراقبت نموده و با هوشیاری هرگونه تحریک عوامل مخالف و بیگانه پرست را خنثی کرده اند.
وی ضمن گرامیداشت یاد دو طلبه جهادگر هموطن که در حادثه تروریستی مشهد به شهادت رسیدند، اظهارداشت: این اتفاق در جوار امام رضا(ع) و در حریمی که حرمت دارد بار دیگر روحیه شیطانی جریان تکفیری را نمایان ساخت.
ایرانی با تاکید بر وحدت شیعه و سنی به عنوان یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی، یادآورشد: نباید اجازه داد دشمنان نظام و تکفیری ها با طرح مباحث اختلاف برانگیز باعث انشقاق بین ملت ایران و اتباع خارجی شوند.
معاون استاندار بوشهر:استان بوشهر در طول تاریخ با ایستادگی در مقابل استعمار و استکبار ، حماسه ساز مقاومت بوده و امروز با هوشیاری مراقب امنیت کشور در ساحل نیلگون خلیج فارس هستند.

نسخه قابل چاپ