شنبه 7 خرداد 1401  
اخبار

به مناسبت هفته وحدت انجام گرفت 
دیدار مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و مذاهب با امام جمعه شهرستان پاوه 

دیدار ماموستا عبدالسلام کریمی با ماموستا حاج ملاقادر قادری امام جمعه شهرستان پاوه در بیت امام جمعه پاوه به مناسبت هفته وحدت انجام شد.

به گزارش انسجام ملی به مناسبت هفته وحدت دکتر عبدالسلام کریمی مشاور رییس جمهور در امور اقوام و مذاهب کشور دیداری را با ماموستا حاج ملا قادر قادری امام جمعه شهرستان پاوه انجام داد.

در این دیدار که در بیت امام جمعه پاوه صورت گرفت مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و مذاهب کشور با تبریک میلاد پیامبر اعظم و هفته وحدت گفت: اینجانب حامل پیام  تبریک رئیس جمهور به مناسب هفته وحدت برای حضرتعالی و تمام اقوام و مذاهب در کشور عزیزمان ایران هستم.

جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیم رئیسی ریاست محترم جمهور نگاه ویژه ای به بحث اقوام و مذاهب دارند.

دکتر کریمی افزود: در این زمینه و با توجه به مسئولیتی که به بنده محول شده است تلاش خواهم کرد نقطه نظرات اقوام و مذاهب را جهت پیشبرد اهداف دولت به رییس جمهور منتقل کنم. برای این امر دیدار با بزرگان قومی و دینی مختلف را در دستور کار خود قرار داده‌ام و برای تحقق این موضوع به نحوی شایسته به تمام  کشور حتی دور افتاده ترین نقاط سفر می کنم و به دیدار هموطنانمان خواهم رفت. 

برای پیشبرد برنامه های عدالت محور محکم و راسخ باشید 

حاج ملا قادر قادری امام جمعه شهرستان پاوه که خود از شخصیت های وحدت آفرین و تقربیی منطقه محسوب می شود در این دیدار ضمن تبریک به دکتر عبدالسلام کریمی برای منصوب شدن به عنوان مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و مذاهب کشور برای این انتخاب نیز از رئیس جمهور تشکر کرد.


امام جمعه شهرستان پاوه با اشاره به تنگناهای معیشتی مردم گفت: مشکلات جامعه را دریابید و تلاش کنید جامعه در حال حرکت به سمت امید و به نتیجه رسیدن برنامه های دولت باشد.

ماموستا حاج ملا قادر قادری افزود: با مردم، نمایندگان، بزرگان و علمای مذاهب مختلف در اقصی نقاط کشور از کرمانشاه و کردستان تا بلوچستان و جنوب خراسان و ترکمن ها ارتباط داشته باشید و نقطه نظرات ایشان را به دولت و رئیس جمهور انتقال بدهید. از راهکارها و نقطه نظرات اقوام و مذاهب برای پیشرفت جامعه بهره ببرید.

امام جمعه شهرستان پاوه افزود: خواست و پیام ما این است که شما جناب آقای دکتر کریمی محکم و با قامتی راسخ برای پشبرد برنامه های عدالت محور دولت رییس جمهور محترم جناب آقای رئیسی همراه ایشان باشید.


نسخه قابل چاپ