جمعه 12 آذر 1400  
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
ریاست جمهوری
پایگاه اطلاع رسانی دولت
تازه های خبری

 • ماموستا کریمی در سمینار «عدالت اجتماعی از منظر امام»:حکومت دینی باید پشتیبان مردم برای اقامه عدالت باشد
  مشاور رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی گفت: طبق آیات قرآن هدف اصلی تمام انبیا آن است که قسط و عدل را اقامه کنند. پس باید حکومت‌های دینی عده و عده خود را فراهم کنند تا مردم خودجوش برای عدالت قیام کنند و حکومت باید مقوم و پشتیبان مردم باشد نه مانع آنها.
 • عصر امروز در مرقد امام راحلبازدید کریمی از «پژوهشکده امام خمینی و انقلاب اسلامی»
  ماموستا دکتر عبدالسلام کریمی مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی عصر امروز چهار شنبه 10 آذر از «پژوهشکده امام خمینی و انقلاب اسلامی» و «کتابخانه تخصصی یادگار امام» بازدید کرد.
 • ماموستا عبدالسلام کریمی، در دیدار صمیمانه با منتخبی از هموطنان بلوچتبادل نظر پیرامون مسائل هموطنان بلوچ صورت گرفت
  ماموستا دکتر عبدالسلام کریمی مشاور رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی در دیدار با منتخبی از هموطنان بلوچ گفت: تبعيض و طرد اجتماعي مورد تأييد هيچ مقام و مسئولي در نظام جمهوري اسلامي نيست.
 • ماموستا عبدالسلام کریمی، در دیدار صمیمانه با منتخبی از هموطنان تالشتبادل نظر پیرامون مسائل قوم تالش صورت گرفت
  ماموستا دکتر عبدالسلام کریمی مشاور رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی در دیدار با منتخبی از هموطنان تالش گفت: بزودی از میان نخبگان قومی و مذهبی سراسر کشور شورای راهبردی اقوام و مذاهب را تشکیل خواهیم داد.
 • ماموستا عبدالسلام کریمی در نماز جمعه زاهدان:دولت در راستای رفع فقر در سیستان‌وبلوچستان تلاش مضاعف کند
  مشاور رییس جمهور روز جمعه در سخنرانی پيش از خطبه‌هاي نماز جمعه گفت: دولت در راستای رفع فقر در سیستان‌وبلوچستان تلاش مضاعف کند. زیرا «فقر» پیامدها و تبعات بسیار خطرناکی برای دین و دنیای انسان در پی دارد.
 • کریمی در نشست جمعی از فرهیختگان و نخبگان اهل سنت سیستان و بلوچستان رضایت خداوند از مسوولان در گرو رضایت مردم است
  مشاور رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی گفت: راه رسیدن به خدا و کسب رضایتش از میان مردم می‌گذرد در واقع رضایت خداوند از مسوولان در گرو رضایت این مردم است.
 • گزارش تصویری/ شرکت در نماز جمعه و سخنرانی ماموستا عبدالسلام کریمی مشاور رییس‌جمهور در مصلای اهل سنت زاهدان
  ماموستا عبدالسلام کریمی ظهر امروز با حضور در مصلای اهل سنت زاهدان بعد از ایراد سخنرانی در نماز پرشکوه جمعه به امامت مولوی عبدالحمید شرکت نمود.
 • گزارش تصویری/ بازدید سرزده ماموستا عبدالسلام کریمی از منطقه محروم شیرآباد زاهدان
  عبدالسلام کریمی مشاور رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی امروز جمعه با حضور در منطقه محروم شیرآباد زاهدان از نزدیک با مردم و ساکنین این منطقه دیدار و گفت‌وگو کرد.
 • مشاور رییس جمهوری در مراسم تجلیل از قهرمانان مدال آور سیستان و بلوچستانسرمایه‌گذاری در ورزش سیستان و بلوچستان با جمعیت جوان ضروری است
   مشاور رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی گفت: سرمایه‌گذاری در ورزش سیستان و بلوچستان با برخورداری از ظرفیت‌های فراوان و با جمعیت جوان ضروری است.
 • در مسجد جامع زاهداناقامه نماز جماعت به امامت آیت‌الله محامی
  در ادامه سفر مشاور رئیس جمهور به استان سیستان و بلوچستان، عصر امروز پنج شنبه در نماز جماعت مغرب به امامت آیت الله محامی؛ نماینده ولی فقیه در استان شرکت کرد.
 • مشاور رئیس جمهور در نشست هم اندیشی علما و روحانیون اهل سنت سیستان و بلوچستان:وحدت راز بقا و تقابل عامل فناست
  ماموستا عبدالسلام کریمی گفت: وحدت راز بقا و تقابل عامل فناست لذا باید وحدت را تقویت و حفظ کنیم زیرا این امر از واجبات و ضروریات جامعه اسلامی ماست
 • ماموستا عبدالسلام کریم در دیدار با مولوی عبدالحمید کتاب‌های زیادی نوشته شده الان وقت عمل است
  به گزارش انسجام ملی ماموستا کریمی در دیدار با مولوی عبدالحمید گفت: تاکنون کتاب‌های زیادی نوشته شده و حرف‌هایی در این خصوص زده شده الان وقت عمل است
 • نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان:اقوام و مذاهب یک فرصت برای رسیدن به نگاه واحد هستند
  نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: ایران اسلامی دارای رنگین کمانی از اقوام و مذاهب است که به عنوان یک فرصت می‌توان از آن برای رسیدن به نگاه و گفتمان واحد بهره‌برد.
 • مشاور رئیس جمهور در سفر به سیستان و بلوچستاندیدار و گفت و گو با وزیر ورزش
  مشاور رییس‌جمهور در بدو ورود به زاهدان با سید حمید سجادی وزیر ورزش در محل استانداری دیدار و گفت‌وگو کرد.
 • كريمي در سفر به استان سیستان و بلوچستاندر بدو ورود از شهدای شهر زاهدان تکریم کرد
  مشاور رئيس‌جمهور در امور اقوام واقلیت های دینی و مذهبی صبح امروز پنجشنبه به اتفاق وزیر ورزش و استاندار سیستان و بلوچستان با حضور در گلزار شهدای این شهر با قرائت فاتحه و نثار شاخه‌های گل بر مزار شهیدان با آرمان‌های شهدای سرافراز میهن اسلامی تجدید میثاق کردند.
 • مشاور رییس جمهور در دیدار با اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات کردستان مطرح کرد:نباید تنها روز انتخابات اقوام عزیز شوند / رسانه ها بازوی مهم شفافیت و فسادستیزی هستند
  مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی گفت: باید همه دولت مردان اصل شفافیت در کار را در عمل نشان دهند نه در شعار و حضور خبرنگاران این اصل را تحقق می بخشد.
 • مشاور رئیس‌جمهور در دیدار با نمایندگان اقلیت‌های دینی در مجلس شورای اسلامیتأکید بر ضرورت توجه به حقوق اقلیت‌های دینی در کشور
  دکتر ماموستا عبدالسلام کریمی؛ مشاور رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی عصر روز گذشته، با نمایندگان اقلیت‌های دینی در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌و گو کرد.
 • مشاور رئيس‌جمهور در امور اقوام و اقليت‌هاي ديني و مذهبي:يکپارچگی اصلی‌ ترین نیاز مسلمانان جهان
  اولین همایش وحدت اسلامی با عنوان حضرت محمد (ص) اسوه اخلاق و مهرورزی با حضور روحانیون و علمای اهل سنت و تشیع در بیجار برگزار شد. كريمي در اين ديدار گفت: يکپارچگی اصلی‌ ترین نیاز مسلمانان جهان است.
 • در استانداری کردستان انجام شددیدار ماموستا عبدالسلام کریمی با استاندار کردستان
  روز گذشته مشاور رئیس‌جمهوردر امور اقوام واقلیت‌های دینی و مذهبی با بهمن مرادنیا دیدار و گفت‌وگو کرد.
 • مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی:دانشگاه‌های دیگر از اقدام دانشگاه آزاد اسلامی در راه اندازی دفاتر تقریب مذاهب الگو بگیرند
  ماموستا عبدالسلام کریمی مشاور رئيس‌جمهور در جلسه شوراي راهبردي تقريب مذاهب در دانشگاه آزاد اسلامي گفت: دانشگاه‌های دیگر از اقدام دانشگاه آزاد اسلامی در راه اندازی دفاتر تقریب مذاهب الگو بگیرند
 • 12345678910...>>>
  نسخه قابل چاپ