جمعه 12 آذر 1400  
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
ریاست جمهوری
پایگاه اطلاع رسانی دولت
اخبار و مواضع مشاور اقوام، ادیان و مذاهب

 • ماموستا کریمی در سمینار «عدالت اجتماعی از منظر امام»:حکومت دینی باید پشتیبان مردم برای اقامه عدالت باشد
  مشاور رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی گفت: طبق آیات قرآن هدف اصلی تمام انبیا آن است که قسط و عدل را اقامه کنند. پس باید حکومت‌های دینی عده و عده خود را فراهم کنند تا مردم خودجوش برای عدالت قیام کنند و حکومت باید مقوم و پشتیبان مردم باشد نه مانع آنها.
 • ماموستا عبدالسلام کریمی در نماز جمعه زاهدان:دولت در راستای رفع فقر در سیستان‌وبلوچستان تلاش مضاعف کند
  مشاور رییس جمهور روز جمعه در سخنرانی پيش از خطبه‌هاي نماز جمعه گفت: دولت در راستای رفع فقر در سیستان‌وبلوچستان تلاش مضاعف کند. زیرا «فقر» پیامدها و تبعات بسیار خطرناکی برای دین و دنیای انسان در پی دارد.
 • کریمی در نشست جمعی از فرهیختگان و نخبگان اهل سنت سیستان و بلوچستان رضایت خداوند از مسوولان در گرو رضایت مردم است
  مشاور رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی گفت: راه رسیدن به خدا و کسب رضایتش از میان مردم می‌گذرد در واقع رضایت خداوند از مسوولان در گرو رضایت این مردم است.
 • گزارش تصویری/ شرکت در نماز جمعه و سخنرانی ماموستا عبدالسلام کریمی مشاور رییس‌جمهور در مصلای اهل سنت زاهدان
  ماموستا عبدالسلام کریمی ظهر امروز با حضور در مصلای اهل سنت زاهدان بعد از ایراد سخنرانی در نماز پرشکوه جمعه به امامت مولوی عبدالحمید شرکت نمود.
 • مشاور رییس جمهوری در مراسم تجلیل از قهرمانان مدال آور سیستان و بلوچستانسرمایه‌گذاری در ورزش سیستان و بلوچستان با جمعیت جوان ضروری است
   مشاور رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی گفت: سرمایه‌گذاری در ورزش سیستان و بلوچستان با برخورداری از ظرفیت‌های فراوان و با جمعیت جوان ضروری است.
 • در مسجد جامع زاهداناقامه نماز جماعت به امامت آیت‌الله محامی
  در ادامه سفر مشاور رئیس جمهور به استان سیستان و بلوچستان، عصر امروز پنج شنبه در نماز جماعت مغرب به امامت آیت الله محامی؛ نماینده ولی فقیه در استان شرکت کرد.
 • مشاور رئیس جمهور در نشست هم اندیشی علما و روحانیون اهل سنت سیستان و بلوچستان:وحدت راز بقا و تقابل عامل فناست
  ماموستا عبدالسلام کریمی گفت: وحدت راز بقا و تقابل عامل فناست لذا باید وحدت را تقویت و حفظ کنیم زیرا این امر از واجبات و ضروریات جامعه اسلامی ماست
 • ماموستا عبدالسلام کریم در دیدار با مولوی عبدالحمید کتاب‌های زیادی نوشته شده الان وقت عمل است
  به گزارش انسجام ملی ماموستا کریمی در دیدار با مولوی عبدالحمید گفت: تاکنون کتاب‌های زیادی نوشته شده و حرف‌هایی در این خصوص زده شده الان وقت عمل است
 • مشاور رئیس جمهور در سفر به سیستان و بلوچستاندیدار و گفت و گو با وزیر ورزش
  مشاور رییس‌جمهور در بدو ورود به زاهدان با سید حمید سجادی وزیر ورزش در محل استانداری دیدار و گفت‌وگو کرد.
 • كريمي در سفر به استان سیستان و بلوچستاندر بدو ورود از شهدای شهر زاهدان تکریم کرد
  مشاور رئيس‌جمهور در امور اقوام واقلیت های دینی و مذهبی صبح امروز پنجشنبه به اتفاق وزیر ورزش و استاندار سیستان و بلوچستان با حضور در گلزار شهدای این شهر با قرائت فاتحه و نثار شاخه‌های گل بر مزار شهیدان با آرمان‌های شهدای سرافراز میهن اسلامی تجدید میثاق کردند.
 • 12345678910...>>>
  نسخه قابل چاپ