دكتر كريمي در ديدار با معاون اجرايي رييس‌جمهور؛

تعامل با اقوام و اقليت‌ها نيازمند تدبير است/ ضرورت بهره‌گيري مضاعف از ظرفيت اهل سنت در بدنه اجرايي كشور

مشاور رييس‌جمهور در امور اقوام و اقيت‌هاي ديني و مذهبي روز سه‌شنبه با معان اجرايي رييس‌جمهور ديدار و گفت‌وگو كرد.
1401/9/9 چهارشنبه
به گزارش انسجام ملي، دكتر عبدالسلام كريمي؛ مشاور رييس‌جمهور در امور اقوام و اقليت‌هاي ديني و مذهبي در ديدار با مهندس منصوري؛ معاون اجرایی ريیس‌جمهور و سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری ضمن تبريك انتصاب شايسته ايشان اظهار اميدواري كرد دولت مردمي با نيروي جوان بيش از گذشته از مشكلات و مسائل جامعه گره‌گشايي كرده و اهداف كلان را محقق خواهد كرد.
مشاور رئيس‌جمهور در اين ديدار ايجاد وحدت، گفت‌گو و تدبير ، در برهه خاص و خطير كنوني جامه را از اولويت‌هاي مديران توصيف كرد و اظهار داشت: اقوام و اقليت‌هاي قومي و مذهبي در كشور از ظرفيت‌هاي بالايي برخوردارند و در صورت تعامل همراه با تدبير مي‌توان انسجام و وحدت ملي را بيشتر استحكام بخشيد.
دكتر كريمي اظهار اميدواري كرد سفر‌هاي رييس‌جمهور محترم و هيأت دولت به استان‌هاي كمتر برخوردار و تلفيقي و اجرايي مصوبات اين سفرها در جامعه اميدواري مضاعف ايجاد خواهد كرد و از آنجايي كه مردم ولي نعمتان ما هستند همواره در برابر مطالبات آنها مسئول هستيم و نبايد در اجراي برنامه‌هاي دولت مردمي نگرشي طلبكارانه داشته باشيم چرا كه هميشه بدهكار مردم هستيم.
وي در پايان ديدار ضمن آرزوي موفقيت براي مهندس منصوري، آمادگي مركز مشاورت رييس‌جمهور در امور اقوم واقليت‌هاي ديني و مذهبي را براي تحقق هرچه بيشتر اهداف دولت و تحقق و استحكام وحدت و انسجام ملي اعلام كرد.
نسخه قابل چاپ