ماموستا عبدالسلام كريمي در ديدار با رئيس‌جمهور

مسئولان اجرايي در استان‌ها بجاي اعمال قدرت تدبير كنند

دكتر عبدالسلام كريمي؛ مشاور رئيس‌جمهور در امور اقوام و اقيت‌هاي ديني و مذهبي پيش از ظهر امروز با رئيس‌جمهور ديدار و گفت‌وگو كرد.
1401/9/1 سه‌شنبه
به گزارش انسجام ملي، پيش از ظهر امروز دكتر كريمي در ديدار با رئيس‌جمهور محترم در خصوص اتفاقات جاري در سطح كشور گفت‌وگو كرد.
در اين ديدار كريمي ضمن تقدير و تشكر از حسن نيت رياست ‌محترم جمهور نسبت به اقوام و اهل سنت، در خصوص اتفاقات اخير در كشور گفت: فضاي حاكم در كشور اندكي پيچيده است و ضرورت دارد با بصيرت و تدبير با آن مواجه شد لذا از حضرت‌عالي در خواست مي‌كنم، به مديران اجرايي در سطح استان‌هاي كشور توصيه كنند تا بجاي اعمال قدرت با تدبير نسبت به تحولات تصميم‌گيري كنند.
وي در ادامه با اشاره به وسع ديد رئيس‌جمهور نسبت به اقوام و اقليت‌ها اظهار داشت: جامعه اهل‌سنت كشور داراي ظرفيت‌هاي بسيار بالايي در زمينه‌هاي مختلف است كه ان‌شاءالله با تدبير جناب‌عالي در استفاده از شايستگان اهل‌سنت در بدنه مديريتي كشور تسريع شود.
وي در پايان ضمن قدرداني از زحمات دولتمردان مردمي در توجه ويژه به مناطق كمتر برخوردار كشور از رياست محترم جمهوري براي توجه ويژه به محروميت‌زدايي در استان‌هايي نظير كردستان و سيستان و بلوچستان تقدير و تشكر كرد.
گفتني است در اين ديدار رئيس‌جمهور محترم ضمن استقبال از ديدگاه‌هاي تقريبي، اظهار داشتند، تلاش دولت برون رفت از مشكلات موجود در كشور است كه ان‌شاءالله به زودي اتفاق خواهد افتاد.
نسخه قابل چاپ