بیانیه مشاور رئیس جمهور در پی حمله تروریستی شاهچراغ،

دشمنان ایران در ظاهر از آزادی دم می‌زنند و در عمل مردم بیگناه را قتل عام می‌کنند

ماموستا عبدالسلام کریمی؛ مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی، در پی حادثه تروریستی شاهچراغ بیانیه صدر کرد.
1401/8/5 پنجشنبه
در قسمتی از این بیانیه آمده، مدعیان دروغگو و منافقی هستند که با ظاهر مدعی حامی حقوق بشر در صدها رسانه علیه ملت ایران به دروغ از آزادی دم می زنند اما در عمل مردم بیگناه را قتل عام می کنند.
متن کامل بیانیه:
 
انا لله و انا الیه راجعون
شهادت تعدادی از هم میهنان عزیزمان به دست تروریست‌های اجیر شده، بار دیگر قساوت و کینه‌توزی دشمنان ایران اسلامی را آشکار کرد.
این تروریست‌ها که روی شهروندان و زنان و کودکان بیگناه آتش می‌گشایند همیشه به دنبال ایجاد فتنه و تفرقه در صفوف متحد ایران اسلامی بوده‌اند و در واقع تلاش می‌کنند مردم را مقابل هم قرار دهند و امروز گوش به فرمان همان مدعیان دروغگو و منافقی هستند که با ظاهر مدعی حامی حقوق بشر در صدها رسانه علیه ملت ایران به دروغ از آزادی دم می‌زنند اما در عمل مردم بیگناه را قتل عام می‌کنند.
جنایت تروریستی شیراز بیانگر درماندگی عاملان اصلی آن‌ است که همواره در تلاش بوده.اند تا وحدت در عین کثرت ایران از هر مذهب ، دین و قومیت را نشانه بگیرند و رنگین کمان زیبای ایران را از هم جدا کنند اما به کوری چشم دشمنان خون شهیدان این جنایت، اتحاد مردم ایران را بیش از پیش مستحکم و ذلت را نصیب تروریست‌ها و حامیانشان خواهد کرد.  
اینجانب شهادت جمعی از هم میهنان عزیز در این حادثه تروریستی را به محضر رهبر معظم انقلاب، مردم عزیز و خانواده‌های داغدار تسلیت عرض می‌نمایم و برای بازماندگان صبر الهی و برای شهدای عزیز علوّ درجات مسألت می‌نماییم.
نسخه قابل چاپ