شنبه 7 خرداد 1401  
1393/9/26 چهارشنبه
کل اخبار صفحه
تاریخچه
نخبگان و مشاهیر
اماکن تاریخی و مذهبی
پژوهش، مقالات و کتب
لینک های مرتبط
دیدگاه

به مناسبت روز جهانی «حقوق بشر» 
 • 1400/10/5 یکشنبه عبدالسلام کریمی** به مناسبت روز جهانی «حقوق بشر» 
  ایده «حقوق بشر» دستاوردی شگرف و اندیشه ای سترگ از متفکران، فیلسوفان، سیاستمداران و عالمان دینی قرن هفدهم و هجدهم است که در پرتو آگاهی و عقلانیت به دست آمد. این دستاورد بشری حاصل تجربه آنها از بی‌عدالتی، فقر، خشونت و دو جنگ جهانی است. گرچه تجربه‌ای تلخ و ننگین بوده اما آگاهی حاصل از آن درس بزرگی برای بشریت بود. درسی که به انسانها آموخت با وجود اختلافات عقیدتی و تفاوت‌های قومی، دینی و مذهبی فراوان، تعامل، گفتگو، همگرایی، همزیستی مسالمت آمیز و پذیرش دیگران برای زیست جهان و زندگی انسانی ضروری و اجتناب ناپذیر است. بشر از رهگذر آن تجربه آموخت که همگرایی و تعامل نه‌ تنها ضروری است بلکه پسندیده، اخلاقی و ارزشمند است.
دكتر كريمي به مناسبت روز بزرگداشت مقام معلم پيام تبريك صادر كردروح فرهنگ عامل شكوفايي، شادابي و ماندگاري جامعه است
ماموستا دكتر كريمي؛ مشاور رئيس‌جمهور در امور اقوام و اقليت‌هاي ديني و مذهبي به مناسبت روز معلم پيام تبريك صادر كرد.
دكتر كريمي به مناسبت روز جهاني كارگر پيام تبريك صادر كردبه کارگیری نخبگان و شایستگان ایرانی، شرط اصلی برای نیل به تولید دانش بنیان و اشتغالزا،
ماموستا عبدالسلام كريمي؛ مشاور رئيس‌جمهور در امور اقوام و اقليت‌هاي ديني و مذهبي به مناسبت روز جهاني كارگر پيام تبريك صادر كرد.
معاون استاندار بوشهر:اقوام مختلف در این استان همزیستی مسالمت آمیزی دارند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: منش همزیستی مسالمت آمیز اقوام و اقلیت های مختلف در این استان الگویی برای کشور است.
اخبار

 • دكتر كريمي به مناسبت روز بزرگداشت مقام معلم پيام تبريك صادر كردروح فرهنگ عامل شكوفايي، شادابي و ماندگاري جامعه است
  ماموستا دكتر كريمي؛ مشاور رئيس‌جمهور در امور اقوام و اقليت‌هاي ديني و مذهبي به مناسبت روز معلم پيام تبريك صادر كرد.
 • دكتر كريمي به مناسبت روز جهاني كارگر پيام تبريك صادر كردبه کارگیری نخبگان و شایستگان ایرانی، شرط اصلی برای نیل به تولید دانش بنیان و اشتغالزا،
  ماموستا عبدالسلام كريمي؛ مشاور رئيس‌جمهور در امور اقوام و اقليت‌هاي ديني و مذهبي به مناسبت روز جهاني كارگر پيام تبريك صادر كرد.
 • معاون استاندار بوشهر:اقوام مختلف در این استان همزیستی مسالمت آمیزی دارند
  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: منش همزیستی مسالمت آمیز اقوام و اقلیت های مختلف در این استان الگویی برای کشور است.
 • پیام نوروزی مشاور رئیس جمهورنوروز و شکوفایی طبیعت، نشانه زیباطلبی خداوند و یادآور روز رستاخیز است
  ماموستا دکتر عبدالسلام کریمی؛ مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیتهای دینی و مذهبی به مناسبت فرا رسیدن نوروز پیام تبریک صادر کرد.
 • در نشست صمیمی با منتخبی از علما، فرهیختگان، معتمدین، شیوخ و خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان عسلویهدکتر کریمی؛همه ايرانيان در برابر قانون اساسي كشور يكسان هستند
  ماموستا دکتر عبدالسلام كريمی؛ مشاور رئيس‌جمهور در اولین برنامه سفر خود به استان بوشهر، در نشست صمیمی با منتخبی از علما، فرهیختگان، معتمدین، شیوخ و خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان عسلویه، كه عصر دیروز در سالن اجتماعات فرمانداري عسلویه برگزار شد، حضور یافت و از نزدیک با مسائل، دغدغه‌ها و مشکلات اقوام و اهل سنت مردم این شهرستان آشنا شد.
 • به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن صادر شدپیام تبریک مشاور رئیس جمهور
  دکتر عبدالسلام کریمی مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی، به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن پیام تبریک صادر کرد.
 • در دومين سفر به استان سيستان و بلوچستان انجام شدبازديد از مناطق سیل زده شهرستان کنارک
  دكتر عبداسلام كريمي؛ مشاور رئيس‌جمهور در امور اقوام واقليت‌هاي ديني و مذهبي در دومين سفر به استان سيستان و بلوجستان به همراه استاندار از مناطق سیل زده شهرستان کنارک بازديد كرد.
 • دكتر كريمي در دومين سفر به استان سيستان و بلوچستانبازديد از نحوه کمک رسانی مراکز دولتی به مردم سیل زده شهرستان کنارک
  دكتر عبدالسلام كريمي؛ مشاور رئيس‌جمهور در امور اقوام واقليت‌هاي ديني و مذهبي در دومين سفر خود به استان سيستان و بلوچستان از نحوه کمک رسانی مراکز دولتی به مردم سیل زده شهرستان کنارک بازديد كرد.
 • در دومين سفر به استان سيستان و بلوچستانكريمي با مولوي عبدالرحمن چابهاري ديدار و گفت‌و گو كرد
  ماموستا عبدالسلام كريمي؛ مشاور رئيس‌جمهور در امور اقوام و اقليت‌هاي ديني و مذهبي در دومين سفر خود به استان سستان و بلوچستان با مولوی عبدالرحمن چابهاری (ملازهی), عالم برجسته شهرستان چابهار و علما و طلاب اهل سنت چابهار ديدار و گفت‌و گو كرد.
 • دکتر کریمی در جلسه معتمدان، روحانیان و مسوولان شهرستان‌های کنارک:اختلاف افکنان، جایگاهی در ایران اسلامی ندارند
  ماموستا عبدالسلام کریمی؛ مشاور رئيس‌جمهور در امور اقوام و اقليت‌هاي ديني و مذهبي عصر امروز دوشنبه در جلسه معتمدان، روحانیان و مسوولان شهرستان‌های کنارک، زرآباد، دشتیاری و چابهار که در محل در فرمانداری کنارک برگزار شد اظهار داشت: اختلاف افکنان، جایگاهی در ایران اسلامی ندارند
 • تاریخچه

  نخبگان و مشاهیر

  اماکن تاریخی و مذهبی

  پژوهش ها، مقالات . کتب

  لینک های مرتبط