سه شنبه 17 تير 1399  
دفتر مقام معظم رهبری
ریاست جمهوری
منشور دولت تدبیر و امید
اخبار

با صدور پیامی به وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
یونسی انتخاب دکتر مونسان را از طرف مجلس تبریک گفت

حجت الاسلام والمسلمین علی یونسی با ارسال پیامی انتخاب دکتر علی اصغر مونسان را از طرف نمایندگان ملت به عنوان وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تبریک گفت.

به گزارش انسجام ملی، در قسمتی از این پیام پیام آمده است، در میان اقوام و مذاهب مختلف کشور ظرفیت‌ها و جاذبه‌های بالقوه و بالفعل گردشگری وجود دارد که در صورت توجه ویژه به این بخش شاهد آثار مطلوبتری باشیم.
متن کامل به شرح ذیل است:

بسمه تعالی
 
جناب دکتر مونسان
وزیر محترم میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
 
سلام علیکم؛
حسن اعتماد ریاست محترم جمهوری و نمایندگان محترم ملت به جنابعالی و رأی اعتماد به عنوان وزیر میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری را صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم . با توجه به تجارب چندین ساله جنابعالی در این حوزه مهم فرهنگی و گردشگری و سیاست‌هایی که در مدیریت راهبردی این نهاد بکار خواهید بست امیدوارم، در سایه این تجارب و حمایت دولت تدبیر و امید، این حوزه استراتژیک کشور با موفقیت بیشتری روبرو گردد.
از طرفی لازم می‌دانم یادآوری نمایم که در میان اقوام و مذاهب مختلف کشور ظرفیت‌ها و جاذبه‌های بالقوه و بالفعل گردشگری وجود دارد که در صورت توجه ویژه به این بخش شاهد آثار مطلوبتری باشیم
در پایان ضمن آرزوی توفیق روز افزون جنابعالی در انجام مسؤلیت جدید محوله، این حوزه آمادگی خود را برای هرگونه همکاری نزدیک اعلام می‌دارد.
 
علی یونسی
 

نسخه قابل چاپ