شنبه 16 آذر 1398  
دفتر مقام معظم رهبری
ریاست جمهوری
منشور دولت تدبیر و امید
پایگاه اطلاع رسانی دولت
تازه های خبری

 • 1398/9/4 دوشنبه
  طرح رتبه بندی معلمان در دولت تصویب شد** پایان چشم‌انتظاری فرهنگیان
  روز گذشته و پس از پایان جلسه هیات دولت، خبری منتشر شد که فرهنگیان سال‌ها در انتظار آن بودند، خبر این بود «دولت نظام رتبه‌بندی معلمان را تصویب کرد»، طرحی که قرار است جامعه فرهنگی را بر اساس صلاحیت، شایستگی و تجربه آنها تقسیم‌بندی کند.
 • 1398/9/3 يكشنبه
  یک نماینده مجلس خبر داد** طرح دو فوریتی مجلس برای ممنوعیت افزایش قیمت کالاها و خدمات
  نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی از تقدیم طرح دو فوریتی ممنوعیت افزایش قیمت کالاها و خدمات به هیات رئیسه مجلس خبر داد.
 • 1398/9/3 يكشنبه
  در پی عفو محکومان امنیتی مشخص شد **‌ هفت دانشجو در بین مشمولان عفو اخیر
  از بین‌ ۳۲ محکوم امنیتی که غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه اعلام کرد، ۷ نفر دانشجو بوده‌اند.
 • 1398/9/3 يكشنبه
  ** پیام وزیر ارتباطات پس از وصل اینترنت خانگی
  محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شنبه شب در ارتباطی ویدیویی از عموم مردم به دلیل قطع اینترنت و مشکلات ناشی از آن در یک هفته اخیر عذرخواهی کرد.
 • 1398/9/3 يكشنبه
  معاون رئیس جمهوری تاکید کرددولت هیچگاه مخالف جریان آزاد اطلاعات نبوده
  معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: دولت هیچگاه مخالف جریان آزاد اطلاعات نبوده و همواره برای هموار شدن مسیر شفافیت و بیان مطالبات مردمی عزمی راسخ داشته است.
 • 1398/8/25 شنبه
  سفر استانی/ در جریان سفر استانی دولت به استان یزدیونسی،‌ با مردم و مسوولان شهر زارچ دیدار کرد
  علی یونسی،‌ در جریان سفر استانی رییس جمهور و دولت تدبیر و امید، به استان یزد،‌ به عنوان نماینده ویژه حسن روحانی، با سفر به شهر زارچ، با مردم،‌ مسوولان و نخبگان این شهر دیدار کرد.
 • 1398/8/25 شنبه
  رهبر انقلاب با تاکید بر تامین امنیت زندگی یهودیان ایرانی:محو اسراییل، به معنای محو مردم یهودی نیست
  رهبر اتقلاب اسلامی گفتند: ما طرف‌دار فلسطین و استقلال و نجات آن هستیم و محو اسرائیل به معنای محو مردم یهودی نیست، چراکه ما با آنها هیچ کاری نداریم همچنان که در کشور ما نیز جمعی از یهودیان در کمال امنیت زندگی میکنند.
 • 1398/8/25 شنبه
  رئیس جمهور در دیدار میهمانان کنفرانس وحدت اسلامی با رهبر انقلاب:خداوند مدال فتح را به پیامبر در امضای پیمان صلح داد و نه در جنگ
  حسن روحانی رییس جمهوری در دیدار مسوولان جمهوری اسلامی و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامی با رهبر انقلاب، با اشاره به اینکه به عنوان مدعیان پیروی از پیامبر، بدنبال امپراطوری نبوده و نیستیم، گفت: خداوند مدال فتح را به پیامبر در امضای پیمان صلح و نه در جنگ اعطا کرد
 • 1398/8/20 دوشنبه
  سفر استانی/ یونسی، در شورای اداری شهرستان اشکذر استان یزدبداخلاقی ها، انسجام و امنیت ملی را مخدوش می کند
  مشاور ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی،‌ با تاکید بر اینکه بداخلاقی و خشونت طلبی انسجام و امنیت ملی را مخدوش می کند، گفت: برخی بداخلاقی‌هایی که در فضای سیاسی جامعه مشاهده می‌شود، انسجام ملی را هدف قرارداده و دامن‌زدن به این گونه رفتارها، اعتماد عمومی جامعه را به خادمان ملت کاهش می‌دهد.
 • 1398/8/20 دوشنبه
  سفر استانی/ در جریان سفر رییس جمهور به یزد دیده شدحضور پر رنگ زرتشتیان در محل سخنرانی حسن روحانی
  دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی در یزد،‌ حضور اقلیت دینی زرتشتیان استان یزد در میدان امیر چخماق این شهر، مکان سخنرانی رییس جمهوری، پر رنگ و چشمگیر ارزیابی کرد.
 • 1398/8/19 يكشنبه
  سفر استانی/ درخواست رییس جمهور از قوه قضاییه در اجتماع مردم یزددرباره مبارزه با فسادهای میلیارد دلاری به مردم توضیح دهید
  رییس جمهور در جریان سفر استانی به یزد و در جمع مردم این استان،‌ در سخنانی از قوه قضاییه و دستگاههای نظارتی خواست تا درباره مبارزه با فسادهای میلیارد دلاری قبل هم به مردم توضیح دهند و بگویند این پول نفت و بیت المال به کجا رفت؟
 • 1398/8/19 يكشنبه
  سپنتا نیکنام / عضو شورای شهر یزددغدغه آب و آفتاب
  من با دو دغدغه آب و آفتاب از رئیس جمهوری و هیأت همراه در سفر به یزد استقبال می‌کنم. با نگاه به آسمان و نگرانی از زمین و دغدغه‌های زیست محیطی. ادامه ...
 • 1398/8/19 يكشنبه
  سفر استانی/ گزارش تصویری حضور یونسی در جمع موبدان و انجمن های زرتشتی یزد
  حجت‌الاسلام علی یونسی، مشاور ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی ضمن ادای احترام به شهید زرتشتی، در جمع موبدان و روسای انجمن های زرتشتی شهر و روستاهای استان یزد حضور یافت و از آتشکده زرتشتیان و دخمه یزد نیز بازدید کرد.
 • 1398/8/19 يكشنبه
  سفر استانی/ در دیدار علی یونسی با زرتشتیانزرتشتیان یزد، از نماینده ویژه روحانی چه خواستند؟
  نماینده زرتشتیان در مجلس شورای اسلامی در نشست اقلیت ‌های دینی یزد با مشاور ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی، با طرح دغدغه های جامعه زرتشتی،‌ از علی یونسی خواست مطالبات این جامعه و هموطنان ایرانی در استان مورد توجه قرار گیرد.
 • 1398/8/19 يكشنبه
  سفر استانی/ گزارش تصویری از سفر نماینده ویژه روحانی به استان یزدادای احترام یونسی،‌ به سومین شهید محراب
  حجت‌الاسلام علی یونسی، نماینده ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی در سفر به استان یزد، ضمن حضور بر تربت سومین شهید محراب آیت‌الله شهید صدوقی و مدفن حجت الاسلام محمدعلی صدوقی نماینده ولی فقیه و امام جمعه فقید یزد با اهدای گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ این شهدا و شهدای استان یزد ادای احترام کرد.
 • 1398/8/19 يكشنبه
  سفر استانی/ با حضور در مزار شهدای زرتشتی انجام شدادای احترام یونسی،‌ به شهید زرتشتی یزد
  علی یونسی،‌ مشاور ویژه رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت دینی و مذهبی،‌ با حضور در مزار شهداء و قرار دادن گل، به هموطن شهید زرشتی استان یزد،‌ ادای احترام کرد.
 • 1398/8/19 يكشنبه
  سفر استانی/ در جمع موبدان و روسای انجمن های زرتشتیان استان یزدیونسی: فرهنگ ایرانی، فرهنگ صلح و آشتی است
  مشاور ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی گفت: فرهنگ ایرانی، فرهنگ استقامت، نجابت، صلح، آشتی و انسان دوستی است و ایرانیان همواره یزدان پرست بودند.
 • 1398/8/19 يكشنبه
  در حضور رییس دفتر رییس جمهور ابراز شدانتقاد نماینده زرتشتیان از اجرا نشدن قانون شرکت‌های دانش‌بنیان
  نماینده زرتشتیان در مجلس شورای اسلامی از اجرایی نشدن قانون شرکت‌های دانش بنیان در کشور انتقاد کرد و گفت: این قانون، پیچیده نیست اما اجرا نمی‌شود.
 • 1398/8/18 شنبه
  سفر استانی/ ظهر امروز و با حضور در مسجد روضه محمدیه یونسی، به مقام شهید محراب ادای احترام کرد
  حجت‌الاسلام و المسلمین علی یونسی، مشاور ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی، ظهر شنبه با حضور در مسجد روضه محمدیه، به مقام شامخ سومین شهید محراب، آیت الله صدوقی ادای احترام کرد.
 • 1398/8/18 شنبه
  سفر استانی/ در آستانه سفر رییس جمهور به استان یزدعلی یونسی و محمود واعظی وارد یزد شدند
  حجت‌الاسلام علی یونسی، دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی و محمود واعظی، رئیس دفتر رییس جمهوری، صبح روز شنبه وارد یزد شدند.
 • 12345678910...>>>
  نسخه قابل چاپ