شنبه 29 دي 1397  
دفتر مقام معظم رهبری
ریاست جمهوری
منشور دولت تدبیر و امید
پایگاه اطلاع رسانی دولت
تازه های خبری

 • 1397/10/29 شنبه
  دموکرات ها بار دیگر موضوع استیضاح یا استعفای ترامپ را مطرح کردند
  تارنمای هیل گزارش داد پس از آنکه منابع خبری فاش کردند که دونالدترامپ رئیس جمهوری آمریکا وکیل سابق خود را مجبور به دروغ گویی به کنگره کرد، دموکرات ها بار دیگر خواستار به جریان افتادن موضوع استعفا یا استیضاح رئیس جمهوری شدند.
 • 1397/10/29 شنبه
  پولیتیکو: آمریکا در پی ایجاد تفرقه در اتحادیه اروپاست
  تارنمای پولیتیکو با اشاره به اختلافات واشنگتن و بروکسل بر سر برجام و کنفرانس ضدایرانی ورشو نوشت که رئیس جمهوری آمریکا به دنبال ایجاد تفرقه در اتحادیه اروپاست.
 • 1397/10/29 شنبه
  مدیریت سیلاب امری مغفول مانده در گیلان
  خسارتهای ناشی از وقوع سیلاب ها در استان گیلان، به دلیل دست اندازهای انسانی به محیط طبیعی است حال اینکه کارشناسان؛ مدیریت علمی سیلاب را فرصتی برای سیراب کردن سفره های زیرزمینی و تدارک آب برای مصارف کشاورزی می دانند.
 • 1397/10/29 شنبه
  گوترش: نقش ایران در منطقه سازنده و مثبت است
  دبیرکل سازمان ملل متحد نقش ایران را در منطقه سازنده و مثبت توصیف کرد که در شرایط منطقه به شدت اهمیت دارد.
 • 1397/10/29 شنبه
  نماینده هیات فرهنگی و گردشگری کشور چین:تخت جمشید، ریشه در پیغام صلح و دوستی ایرانیان دارد
  نماینده هیات فرهنگی و گردشگری کشور چین گفت: مجموعه جهانی تخت جمشید، ریشه در پیغام صلح و دوستی ایرانیان از دوران باستان تا زمان حال دارد.
 • 1397/10/29 شنبه
  وزیر اقتصاد:راه مبارزه با فرار مالیاتی و فساد، ‎الکترونیکی کردن فرآیندهاست
  وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: سریعترین و کارآمدترین راه برای مبارزه با فساد، بویژه فرار مالیاتی و شفاف سازی در اقتصاد، الکترونیکی کردن جامع فرآیندهای مالیات ستانی است.
 • 1397/10/26 چهارشنبه
  ظریف: مردم عراق و سوریه داعش را شکست دادند،آمریکا نقشی نداشت
  وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در همایش همکاری های اقتصادی ایران و استان های مرکز و جنوب عراق در کربلای معلا گفت که این مردم عراق و سوریه بودند که داعش را شکست دادند و آمریکا نقشی نداشت.
 • 1397/10/26 چهارشنبه
  مخالفت پارلمان انگلیس با خروج از اتحادیه اروپا
 • 1397/10/26 چهارشنبه
  بن بست، ابهام و بی‌اعتمادی بر فضای سیاسی انگلیس حاکم شد
  پس از شکست سنگین نخست‌وزیر انگلیس در پارلمان این کشور بر سر توافقنامه پیشنهادی خروج از اتحادیه اروپا، سایه ابهام، ناامیدی و بی‌اعتمادی بر فضای سیاسی انگلیس حاکم شده است.
 • 1397/10/26 چهارشنبه
  دانه ای سیاه با بهره ای طلایی
  خشکسالی،کمبود نزولات آسمانی و تغییر شرایط اقلیمی عواملی هستند که کشاورزان را به سمت کشت های هدفمند با آب بری کم، هدایت می کند. کشت هایی که علاوه بر مصرف کم آبی بازدهی بالای اقتصادی را برای کشاورز به دنبال دارد و « کلزا » یکی از این محصولات است.
 • 1397/10/26 چهارشنبه
  ظریف دیدار از کردستان عراق را سازنده و پربار توصیف کرد
  محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، کردستان عراق را شریکی نزدیک و قدیمی توصیف کرده و دیدار با مقام های سیاسی و تجاری این منطقه را سازنده و پربار خواند.
 • 1397/10/26 چهارشنبه
  روسیه:ایران باپرتاب ماهواره قوانین بین المللی را نقض نمی کند
  معاون وزیر امور خارجه روسیه با تاکید بر اینکه پرتاب ماهواره از سوی ایران قوانین بین المللی را نقض نمی کند، اظهار داشت: هیچ دلیلی برای انتقاد از برنامه موشکی ایران وجود ندارد.
 • 1397/10/26 چهارشنبه
  گزارش میدانی خبرنگار ایرنا از پرتاب ماهوره پیام امیرکبیر؛دوباره تلاش می‌کنیم
  ماهواره ایرانی پیام امیرکبیر که توسط متخصصان داخلی طراحی و ساخته شده بود بامداد امروز(سه‌شنبه) توسط ماهواره برداخلی به فضا پرتاب شد اما به دلیل نداشتن سرعت کافی از ماموریت محوله بازماند.
 • 1397/10/25 سه شنبه
  عطش در سرزمین آب
  کهگیلویه و بویراحمد امسال یکی از سه استان اول کشور در میزان بارندگی بوده که این میزان از بارندگی باید نوید بخش تابستانی دل انگیز در سرزمین آب و آبشارها باشد در حالی که این چنین نیست و سال هاست برخی نقاط این دیار با تنش آبی مواجه است.
 • 1397/10/25 سه شنبه
  در دیدار ظریف:صالح: ایران و عراق جایگاهی مهم و موثر در منطقه دارند
  برهم صالح رئیس جمهوری عراق در دیدار محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه با وی، گفت: ایران و عراق دارای جایگاهی مهم و موثر در منطقه هستند.
 • 1397/10/23 يكشنبه
  بازگشت آمریکا و اعراب به یک تجربه شکست خورده
  آمریکا یک بار دیگر به تجربه شکست خورده ائتلاف سازی علیه ایران روی آورده و خود و شرکایش را در مسیر یک ناکامی تازه قرار داده است.
 • 1397/10/23 يكشنبه
  واکنش قاسمی به فضاسازی های اخیر علیه وزارت خارجه؛عده ای با اخبار کذب به دنبال ایجاد آشفتگی در بازار هستند
  سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اظهار داشت: به نظر می‌رسد عده‌ای به صورت سیستماتیک با رواج شایعات و اخبار کذب درصدد ایجاد آشوب ذهنی در مردم و آشفتگی در بازار به منظور اثرگذاری در راستای منافع سوداگران هستند.
 • 1397/10/23 يكشنبه
  رحمانی فضلی؛مصوبات ستاداقتصادی برای دستگاهها ازجمله صداوسیما الزامیست
  وزیرکشور و رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور در دوازدهمین نشست این ستاد ضمن تاکید بر هماهنگی قوا و دستگاههای اجرایی در اطلاع رسانی درست و به موقع و استفاده از اطلاعات صحیح در تمام حوزه ها بوی‍‍ژه مباحث اقتصادی گفت: مصوبات و تصمیمات ستاد برای تمامی دستگاهها از جمله صدا و سیما الزامیست.
 • 1397/10/23 يكشنبه
  جهانگیری:فرصت برای تامین نیازهای کشور از طریق تولید داخل فراهم است
  معاون اول رییس جمهوری با اشاره به شرایط تحریم و محدودیت های ناشی از آن، گفت: همان گونه که مقام معظم رهبری و رییس جمهوری بارها تاکید کرده اند در این شرایط فرصت برای تامین نیازهای کشور از طریق تولید داخل و ظرفیت های موجود فراهم شده است.
 • 1397/10/22 شنبه
  سفر به ناشناخته ها؛بوم گردی ظرفیتی جدید در گردشگری
  بوم گردی ظرفیتی جدید در گردشگری است که مسافر خسته از زرق وبرق زندگی صنعتی و ماشینی امکانی می یابد تا زیر آسمان صاف و پرستاره روستا، با پدیده های بکر فرهنگی و طبیعی مناطق مختلف کشور آشنا شود.
 • 12345678910...>>>
  نسخه قابل چاپ