دوشنبه 29 مهر 1398  
دفتر مقام معظم رهبری
ریاست جمهوری
منشور دولت تدبیر و امید
پایگاه اطلاع رسانی دولت
تازه های خبری

 • 1398/7/17 چهارشنبه
  رییس جمهور در دیدار وزیر و کارکنان وزارت اطلاعات تاکید کردرویکرد /جامعه امن/ به جای /جامعه امنیتی/
  رییس جمهور در دیدار وزیر،‌ معاونان، مدیران کل و کارکنان وزارت اطلاعات، با اشاره به اینکه وزانت، استحکام و تجربه در امور اطلاعاتی؛ ویژگی ممتاز وزارت اطلاعات است، تاکید کرد: رویکرد وزارت اطلاعات باید جامعه امن باشد، نه جامعه امنیتی.
 • 1398/7/10 چهارشنبه
  در جلسه روز چهارشنبه هیات دولت مطرح شدروحانی: طرح فرانسه می توانست قابل قبول باشد
  رئیس جمهوری با بیان اینکه کلیت طرح فرانسه می‌توانست قابل قبول باشد، گفت: کلیت این طرح برمی‌گشت به اینکه ایران دنبال سلاح هسته‌ای نباشد که همیشه این را گفتیم، ایران به صلح منطقه و صلح آبراه‌های منطقه کمک کند که همیشه کمک کردیم. آمریکا کل تحریم را کنار بگذارد و فروش نفت بلافاصله آغاز و پول نفت در اختیار قرار بگیرد.
 • 1398/7/10 چهارشنبه
  در حاشیه اجلاس سران اتحادیه اقتصادی اوراسیا انجام شد؛گفتگوی روحانی_پوتین درباره ابتکار صلح هرمز
  روسای جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه عصر سه شنبه در ایروان پایتخت ارمنستان دیدار و درباره مهمترین مسایل دوجانبه، منطقه ای و بین المللی از جمله ابتکار صلح هرمز گفت و گو و تبادل نظر کردند.
 • 1398/7/8 دوشنبه
  با انتشار پیامی صوررت گرفتتبریک سال نو عبری به کلیمیان از سوی یونسی
  نماینده رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی در پیامی آغاز سال نو عبری را به همه ایرانیان کلیمی و پیروان حضرت موسی کلیم الله تبریک گفت .
 • 1398/2/15 يكشنبه
  سازمان ملل از اوضاع غزه به شدت ابراز نگرانی کرد
  هماهنگ کننده ویژه سازمان ملل پیرامون افزایش تنش در غزه به شدت ابراز نگرانی کرده و خواستار بازگشت فوری به تفاهم چند ماه گذشته شد.
 • 1398/2/15 يكشنبه
  لایحه قانون توسعه حمل و نقل عمومی در آستانه اصلاح؛تاکسی‌های اینترنتی در پیچ تند مقررات‌گذاری
  سه چهار سال قبل تاکسی‌های اینترنتی طبق قانون نظام صنفی، جواز فعالیت‌شان را از اتحادیه کسب و کارهای مجازی دریافت کردند و کارشان آغاز شد. صبح فردا برای دومین بار لایحه‌ای از سوی وزارت کشور درباره نظارت شهرداری بر تاکسی‌های اینترنتی به کمیسیون زیربنایی دولت می‌رود که در صورت تصویب، ممکن است تاکسی‌های اینترنتی در سراشیبی سقوط و تعطیلی قرار بگیرند. با مدیران دو مجموعه حمل و نقل اینترنتی در این خصوص گپ زدیم.
 • 1398/2/15 يكشنبه
  در دیدار وزیر دفاع و سردار سلامی مطرح شد؛فرمانده سپاه: آمریکا نمی تواند ما را در تنگنا قرار دهد
  فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مقطع کنونی را فصل قدرت سازی دانست و گفت: روزی ما بر اساس نفت پایه‌گذاری نشده و آمریکا نخواهد توانست ما را در تنگنا قرار دهد.
 • 1398/2/15 يكشنبه
  وزیر کشور از ابلاغ دستورالعمل های انتخابات سال جاری خبر داد
  وزیر کشوراز ابلاغ دستورالعمل ها و بخشنامه های انتخابات سال جاری خبر داد و گفت: انتخابات امسال در چارچوب قانون و با رعایت مر قانون برگزار می شود.
 • 1398/2/14 شنبه
  تخت روانچی: به اقدامات آمریکا عکس العمل مناسب نشان می دهیم
  سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد، اقدامات آمریکا علیه کشورمان را غیرقانونی و خلاف تعهدات بین المللی واشنگتن دانست و گفت: به این اقدامات توجه داریم و در زمان عکس العمل مناسب نشان خواهیم داد.
 • 1398/2/14 شنبه
  موسوی:ایران برامنیت تنگه هرمز، شاهراه انرژی جهان تاکید دارد
  سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان گفت: مادامی که منافع مردم ایران از این تنگه مهم و حیاتی تامین شود، جمهوری اسلامی ایران بر امنیت تنگه هرمز به عنوان شاهراه تامین و ترانزیت انرژی جهان تاکید دارد.
 • 1398/2/14 شنبه
  صنعت پتروشیمی مجری 2.7 میلیارد یورو طرح جدید است
  مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری پتروشیمی ایرانیان گفت: برنامه ریزی های لازم برای ساخت و بهره برداری از 2.7 میلیارد یورو پروژه جدید در صنعت پتروشیمی انجام شده است.
 • 1398/2/14 شنبه
  وزیر کشور: مقابله با تحریم ها باید به استانداران واگذار شود
  وزیر کشور گفت: بار مسئولیت مقابله با تحریم ها در شرایط فعلی را باید به عهده استانداران گذاشت چرا که آنها توان و اختیار لازم را در این زمینه دارند.
 • 1398/2/11 چهارشنبه
  عراقچی: صبر ایران در آستانه لبریز شدن است
  معاون وزیر امورخارجه روز سه شنبه در انستیتو تفکر استراتژیک ترکیه در آنکارا با بیان اینکه صبر ایران در آستانه لبریز شدن است، گفت: قرارداد هسته ای بیشتر از آنکه اقتصادی باشد یک توافق امنیتی بوده که با کل جهان در ارتباط است و در حالی که برجام بدلیل موضع آمریکا به مخاطره افتاده هر لحظه امکان پایان یافتن آن وجود دارد.
 • 1398/2/11 چهارشنبه
  روحانی قانون اقدام متقابل تروریستی خواندن سپاه توسط آمریکا را ابلاغ کرد
  رییس جمهوری در اجرای اصل 123 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، قانون اقدام متقابل برابر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان «سازمان تروریستی» توسط ایالات متحده آمریکا را برای اجرا ابلاغ کرد.
 • 1398/2/11 چهارشنبه
  سفیر بلژیک در تهران:برجام یک موقعیت دیپلماتیک برای جهان است
  سفیر بلژیک در تهران، برجام را یک موقعیت دیپلماتیک برای جهان دانست و گفت: حفظ این توافقنامه عنصری مهم در جهت صلح و ثبات امنیتی است.
 • 1398/2/10 سه شنبه
  ایران:هدف تهدیدهای ساختگی آمریکا انحراف از مساله فلسطین است
  نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد ماهیت اصلی تهدید در خاورمیانه را اشغالگری رژیم صهیونیستی دانست و از جامعه جهانی خواست در مقابل تلاش های آمریکا و برخی شرکایش همچون سعودی ها برای تغییر ماهیت تهدید از مساله فلسطین به تهدیدات ساختگی، مقاومت کنند.
 • 1398/2/10 سه شنبه
  در نهمین دور رایزنی های ایران و نروژ مطرح شد؛عراقچی: اروپا باید برای حفظ برجام هزینه بدهد
  معاون سیاسی وزیر امور خارجه با تاکید بر لزوم واکنش موثر جامعه بین المللی نسبت به اقدام یکجانبه و غیر قانونی آمریکا گفت: حمایت های سیاسیی از برجام کافی نیست و اروپا باید برای حفظ این توافق هزینه بدهد وگرنه برجام قادر به ادامه حیات نخواهد بود و مسئولیت تبعات آن با ایالات متحده است.
 • 1398/2/9 دوشنبه
  جهانگیری: ایران برای قرن ها پاسدار امنیت خلیج فارس بوده است
  معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به اینکه ایران در قرن ها و سال های گذشته پاسدار امنیت خلیج فارس بوده و امروز نیز به عنوان بزرگترین کشور در این آبراه بین المللی پاسدار امنیت و صلح و ثبات در منطقه است، تاکید کرد: برای دفاع از امنیت ملی خود از هیچ اقدامی دریغ نخواهیم کرد.
 • 1398/2/9 دوشنبه
  در دیدار با رئیس گروه دوستی پارلمانی اتریش؛لاریجانی: اعتبار اتحادیه اروپا از بین رفته است
  رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمایت سیاسی و لفظی اتحادیه اروپا از ایران در قبال اقدامات آمریکا گفت: این اتحادیه دیگر نباید از ایران تقاضایی داشته باشد، زیرا اعتبار آنها از بین رفته است.
 • 1398/2/9 دوشنبه
  در پاسخ به دستگاه دیپلماسی آمریکا؛سخنگوی وزارت خارجه: ظریف آب در لانه مورچگان ریخت
  سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به اظهارات همتای آمریکایی خود پیرامون گفت و گوهای رسانه ای ظریف نوشت: او آب در لانه مورچگان ریخت.
 • 12345678910...>>>
  نسخه قابل چاپ