يكشنبه 29 مهر 1397  
دفتر مقام معظم رهبری
ریاست جمهوری
منشور دولت تدبیر و امید
پایگاه اطلاع رسانی دولت
اخبار و مواضع دستیار ویژه

 • 1397/7/11 چهارشنبه
  علی یونسی در گفتگوی ویژه با ایسنا درباره تروریسم،‌ قومیت و توصیه به نهادهای امنیتیتامین امنیت و احساس امنیت مردم، اولویت نهادهای اطلاعاتی باشد
  مشاور روحانی و وزیر اطلاعات دولت اصلاحات، در تحلیلی از حادثه تروریستی اهواز، بحث قومیت ها، ضمن ارایه توصیه های امنیتی به نهادهای اطلاعاتی، تاکید کرد که تامین امنیت و احساس امنیت مردم،‌ باید از اولویت های نهادهای امنیتی و اطلاعاتی باشد.
 • 1397/7/7 شنبه
  دکتر علی یونسی **تروریسم و نقش دولت های افراطی در تحریک اقوام
  در اول دفترلازم می دانم ضمن درود به روح شهدای مظلوم حمله تروریستی اخیر در اهواز و تسلیت به خانواده های آنان و تمامی ملت ایران و اقوام و مذاهب گوناگون کشور، آرزو نمایم که ایران عزیز و ملت بز رگ مان د یگر شاهد وقوع چنین اتفاقاتی نباشد هر چند این توطئه دشمنان، نتیجه ای جز اتحاد و انسجام ملت در برابر زیاده خواهی های دشمنان این میهن با خود به همراه نداشته و نخواهد داشت.
 • 1397/7/2 دوشنبه
  در گفت‌وگویی تفصیلی با ایسنا تبیین شد؛تحلیل علی یونسی از حادثه تروریستی در اهواز
  علی یونسی، مشاور حسن روحانی و وزیر اطلاعات دولت اصلاحات،‌ در گفتگو با ایسنا، ضمن تحلیل چرایی عملیات تروریستی در مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، مثلث عربی، عبری، غربی را پشت پرده این حادثه معرفی کرد.
 • 1397/6/19 دوشنبه
  از سوی دکتر علی یونسی صادر شد پیام تبریک عید و سال نو عبری به یهودیان ایران
  علی یونسی مشاور ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی در پیامی سال نو عبری و عید سایبان‌ها را به کلیمیان ایران تبریک گفت
 • 1397/6/11 يكشنبه
  علی یونسی در گفت‌وگو با خبرگزاری ایلنا: دولت با محدودیت علمای اهل سنت، مخالف است/ تلاش کردیم نماز عید قربان اهل تسنن بدون مشکل برگزار شود
  مشاور ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی، با اشاره به مخالفت دولت با محدودیت علمای اهل سنت، در ارتباط با نماز عیدین برادران و هموطنان اهل سنت گفت: تلاش کردیم نماز عید قربان اهل سنت بدون مشکل برگزار شود.
 • 1397/6/10 شنبه
  یونسی در پنجاهمین دوره المپیک ورزشی ارامنه ایران تأکید کردورزش؛ الگویی برای مشارکت و دموکراسی در جامعه
  مشاور ویژه رییس جمهوری اسلامی ایران، در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی، با تقدیر از بزرگان جامعه ارامنه ایران،‌ به دلیل برگزاری المپیک ورزشی مستقل،‌ از ورزش به عنوان یک متغیر مهم یاد کرد و گفت: حرکت های فرهنگی و ورزشی، تاثیرات بسیاری در توسعه اجتماعی دارد و الگویی برای مشارکت، دموکراسی و حضور اقلیت ها در جامعه است.
 • 1397/5/30 سه شنبه
  علی یونسی در میزگرد حزب ندای ایرانیان گرفتار تئوری توهم توطئه هستیم و بنای رهایی از این اندیشه بد، نداریم
  علی یونسی مشاور ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی، در میزگرد حزب ندای ایرانیان، با اشاره به مشکل تاثیرپذیری تئوری توهم توطئه بر باور و اندیشه های مردم و مسوولان، گفت: ما هنوز گرفتار تئوری توهم توطئه هستیم و نمی خواهیم از این گذشته بد،‌ رها شویم.
 • 1397/5/29 دوشنبه
  حزب ندای ایرانیان میزگرد برگزار می کندبحران های پیش روی ایران و نقش نهادهای مدنی و مردم
  حزب ندای ایرانیان،‌ میزگردی با عنوان بحران های پیش روی ایرانیان و نقش نهادهای مدنی و مردم، با حضور چهار تن از اساتید و صاحبنظران سیاسی و اجتماعی و اقتصادی و امنیتی، برگزار می کند.
 • 1397/5/1 دوشنبه
  تحلیل علی یونسی از ماجرای سپنتا نیکنام در گفتگو با ایسنامجمع تشخیص در قامت یک نهاد ملی ظاهر شد/ استثنا کردن عده‌ای، به معنای تضعیف وحدت ملی است
  علی یونسی مشاور ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی ، در پی مصوبه مجمع تشخیص مصلحت نظام و قانونی خواندن حضور سپنتا نیکنام و اقلیت ها در شوراهای شهر، در گفتگویی اختصاصی با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به تحلیل موضوع پرداخت و گفت: مجمع تشخیص در قامت یک نهاد ملی ظاهر شد و همه باید سپاسگزار باشیم.
 • 1397/4/31 يكشنبه
  در دیدار جمعی از مشایخ، علماء و صوفیان اهل سنت هندوستانعلی یونسی: نمی‌توان دین مردم را با زور تغییر داد / دشمنان می‌خواهند اسلام را به عنوان دین خشونت، تحجر و اجبار معرفی کنند
  مشاور ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی در دیدار جمعی از مشایخ،‌ علماء و صوفیان اهل سنت هندوستان، با تاکید بر اینکه نمی توان دین مردم را با زور تغییر داد،‌ هشدار داد: دشمنان می خواهند اسلام را به عنوان دین خشونت ،‌تحجر و اجبار معرفی کنند.
 • 12345678910...>>>
  نسخه قابل چاپ