يكشنبه 28 مرداد 1397  
دفتر مقام معظم رهبری
ریاست جمهوری
منشور دولت تدبیر و امید
پایگاه اطلاع رسانی دولت
اخبار و مواضع دستیار ویژه

 • 1397/5/1 دوشنبه
  تحلیل علی یونسی از ماجرای سپنتا نیکنام در گفتگو با ایسنامجمع تشخیص در قامت یک نهاد ملی ظاهر شد/ استثنا کردن عده‌ای، به معنای تضعیف وحدت ملی است
  علی یونسی مشاور ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی ، در پی مصوبه مجمع تشخیص مصلحت نظام و قانونی خواندن حضور سپنتا نیکنام و اقلیت ها در شوراهای شهر، در گفتگویی اختصاصی با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به تحلیل موضوع پرداخت و گفت: مجمع تشخیص در قامت یک نهاد ملی ظاهر شد و همه باید سپاسگزار باشیم.
 • 1397/4/31 يكشنبه
  در دیدار جمعی از مشایخ، علماء و صوفیان اهل سنت هندوستانعلی یونسی: نمی‌توان دین مردم را با زور تغییر داد / دشمنان می‌خواهند اسلام را به عنوان دین خشونت، تحجر و اجبار معرفی کنند
  مشاور ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی در دیدار جمعی از مشایخ،‌ علماء و صوفیان اهل سنت هندوستان، با تاکید بر اینکه نمی توان دین مردم را با زور تغییر داد،‌ هشدار داد: دشمنان می خواهند اسلام را به عنوان دین خشونت ،‌تحجر و اجبار معرفی کنند.
 • 1397/4/3 يكشنبه
  در حاشیه افطاری با رییس جمهوری اسلامی انجام گرفتگزارش تصویری/ یونسی در دیدار صمیمی با علما و فرهیختگان اهل سنت
  حجت الاسلام والمسلمین علی یونسی شامگاه شنبه 12 خرداد در دیدار صمیمی با علما و فرهیختگان اهل سنت. در ادامه تصاویری از این دیدار آمده است.
 • 1397/4/2 شنبه
  یونسی در دیدار با علما و فرهیختگان اهل سنت گفت: اراده رهبری و مسئولان بر حل مشکلات اقوام و اقلیت‌ها
  مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی، گفت: در جمهوری اسلامی، رهبری و مسئولان با اراده ای استوار برای حل مشکلات اقوام و مذاهب مختلف تلاش می کنند.
 • 1397/3/21 دوشنبه
  یونسی،‌ در گفتگوی تصویری با ایرنا در سالگرد ارتحال امامامام، آمران ورود به حریم خصوصی افراد را برکنار کرد
  وزیر اطلاعات دولت اصلاحات، با اشاره به پیام 8 ماده ای امام راحل، درباره حریم خصوصی شهروندان، گفت که بنیانگذار جمهوری اسلامی، مصامحه کنندگان و دستوردهندگان ورود به حریم خصوصی اشخاص را با اینکه از مقام های ارشد قضیی در زمان خود، بودند‌ برکنار کرد.
 • 1397/2/22 شنبه
  علی یونسی، در دیدار جمعی از علما و فرهیختگان اهل سنت هندمسلمان اخلاقی بمانید و با افراط و تفرقه و خشونت مقابله کنید
  علما و فرهیختگان مسلمان هندی که سه شنبه میهمان علی یونسی مشاور ویژه حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی، بودند از سوی این مقام ایرانی، توصیه به ترویج اخلاقی اسلامی همانند گذشته تاریخی هندوستان، و مقابله با افراط و تفرقه و خشونت میان مسلمانان افراطی شدند.
 • 1397/2/16 يكشنبه
  علی یونسی در نشست گفتگوی ادیان و کلیسای ارتدکس روسیه تخریب محیط زیست، از چالش های بشر امروز است
  مشاور رییس جمهوری در امور اقوام واقلیت های دینی و مذهبی از تخریب محیط زیست، به عنوان یکی از بحران ها و چالش های بشر امروز یاد و تاکید کرد: بشر امروز ،‌ بهشت محیط زیست را به یک جهنم تدبیل کرده است.
 • 1397/2/5 چهارشنبه
  علی یونسی، دستیار ویژه رییس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌ها در گفت‌وگو با «قانون»: تقویت قوم‌گرایی افراطی خیانت به ملت ایران و امنیت ملی است
  علی یونسی، با اشاره به اینکه خودش از چند نماینده امضاکننده نامه اعتراضی، به مصاحبه اش،‌ شنیده که متن گفت‌وگوی روز یکم اردیبهشت را نخوانده‌اند ، بار دیگر تاکید کرد: تقویت قوم گرایی افراطی خیانت به ملت ایران و امنیت ملی است.
 • 1397/2/4 سه شنبه
  رئیس جمهور در اجتماع بزرگ و پرشور مردم تبریز:زبان ترکی از افتخارات ایران است
  رئیس جمهور مردم آذربایجان را مردمی غیور و دلاور برشمرد و تأکید کرد، زبان ترکی از افتخارات ایران است.
 • 1397/2/4 سه شنبه
  یونسی درباره برگزاری جشنواره جهانی فیلم فجر گفت:تعصباتی که زمین‌گیرمان کرده است را کنار بگذاریم
  حجت‌الاسلام علی یونسی، مشاور رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی جشنواره جهانی فیلم فجر را دارای نقشی جریان‌ساز در جایگاه بین‌المللی سینمای کشور و تاثیرگذار در منطقه دانست و این جشنواره را راهی برای رسیدن به جایگاهی همچون دیگر جشنواره‌های مطرح دنیا عنوان کرد.
 • 12345678910...>>>
  نسخه قابل چاپ