شنبه 29 دي 1397  
دفتر مقام معظم رهبری
ریاست جمهوری
منشور دولت تدبیر و امید
پایگاه اطلاع رسانی دولت
اخبار و مواضع دستیار ویژه

 • 1397/10/25 سه شنبه
  تاکید نماینده ویژه رییس جمهور، درباره سیاست های اشتغالی دولت:قومیت و مذهب، محرومیت شغلی نمی آورد
  نماینده ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی گفت: دولت تدبیر و امید برای رفع مشکلات جامعه از جمله بیکاری و اشتغال جوانان تمام توان خود را به کار گرفته است و دولت کسی را به دلیل قومیت و مذهب از شغل مورد نظرش محروم نمی کند،
 • 1397/10/24 دوشنبه
  گزارش تصویری نماینده ویژه رئیس جمهور در آق‌قلا استان گلستان
  علی یونسی، نماینده ویژه رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی ، روز یکشنبه یک روز زودتر از رئیس‌جمهور به استان گلستان عزیمت کرد که در ادامه تصاویری از این سفر آمده است.
 • 1397/10/24 دوشنبه
  در سخنانی در جمع زنان ترکمن شهرستان آق‌قلا گرگان نماینده ویژه رییس جمهور: توسعه جامعه در گرو توجه به زنان است
  علی یونسی، نماینده ویژه رییس جمهور در امور اقلیت های دینی گفت که توسعه همه جانبه جامعه در گرو توجه به زنان است و با کم توجهی به این قشر پویا نمی توان به اهداف توسعه ای دست یافت.
 • 1397/10/24 دوشنبه
  در سخنانی در شورای اداری شهرستان مرزی آق‌قلا گرگانعلی یونسی: گلستان، نمونه و الگوی وحدت ملی است
  نماینده ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی گفت: امروز استان گلستان نمونه و الگوی وحدت ملی در کشور به شمار می رود.
 • 1397/10/24 دوشنبه
  نماینده ویژه رییس جمهور، به هنگام حضور در گلزار شهدای آق‌قلا؛امنیت و اقتدار کشور مدیون خون شهیدان است
  علی یونسی، نماینده ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی، در جریان حضور در گلزار شهدای شهرستان آق قلا گرگان، گفت: عظمت، اقتدار و امنیت کشور مدیون خون شهیدان بوده و زنده نگه داشتن یاد آنان وظیفه همه است.
 • 1397/10/23 يكشنبه
  در نخستین مرحله از سفر به گلستان و با حضور درگلزار شهداءیونسی، به مقام شامخ شهدای آق قلا ادای احترام کرد
  علی یونسی نماینده ویژه حسن روحانی، که ساعتی پیش وارد گرگان شده بود،‌ با حضور در مزار شهدای شهرستان آق قلا گرگان،‌ به مقام شامخ شهدای این شهرستان،‌ که از اقوام و مذاهب گوناگون هستند، ادای احترام کرد.
 • 1397/10/22 شنبه
  علی یونسی در گفتگوی اختصاصی با جمارانهاشمی،‌ بهترین رابطه را با اقلیت‌های مذهبی، دینی و قومی داشت
  حجت الاسلام و المسلمین علی یونسی،‌ در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری جماران،‌ گفت: مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، همواره ‌بهترین و نزدیک ترین رابطه را با هموطنان اقلیت‌ مذهبی،‌ دینی و قومی داشت
 • 1397/10/19 چهارشنبه
  در کلیسای سرکیس مقدس تهران تاکید شد؛علی یونسی و سرکیسیان: برای صلح جهانی بکوشیم/ صلح بیرونی، تابعی از صلح درون انسانهاست
  حجت الاسلام و المسلمین علی یونسی،‌ دستیار پیشین حسن روحانی در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی، عصر سه شنبه و برای تبریک میلاد حضرت عیسی بن مریم (ع) و سال نو مسیحی، و دیدار با اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان،‌ خلیفه ارامنه، به کلیسای سرکیس مقدس در تهران رفت.
 • 1397/10/19 چهارشنبه
  گزارش تصویری دیدار یونسی و اسقف اعظم خلیفه ارامنه یونسی،‌ به دیدار اسقف سیبوه سرکیسیان رفت
  حجت الاسلام و المسلمین علی یونسی دستیار پیشین ویژه رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی، عصر سه شنبه با اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان، خلیفه ارامنه تهران و شمال ایران دیدار، و ضمن تبریک میلاد حضرت عیسی بن مریم و سال نو میلادی،‌ با او گفت و گو کرد.
 • 1397/10/18 سه شنبه
  دکتر علی یونسی در گفتگوی تفضیلی با فصلنامه روشنااز منظر قرآن مبنای وحدت، کرامت و ارزش انسانی است
  حجت الاسلام والمسلمین علی یونسی در گفتگوی تفضیلی با فصلنامه روشنا در ارتباط با وحدت و انسجام اقوام و ادیان و مذاهب گفت: از منظر قرآن مبنای انسجام کرامت و ارزش انسانی است
 • 12345678910...>>>
  نسخه قابل چاپ