جمعه 1 شهريور 1398  
دفتر مقام معظم رهبری
ریاست جمهوری
منشور دولت تدبیر و امید
پایگاه اطلاع رسانی دولت
اخبار اختصاصی

در پی انتصاب تولیت جدید آستان قدس رضوی صادر شد
پیام تبریک رییس جمهوری به حجت الاسلام مروی

رییس جمهور در پیامی با تبریک انتصاب حجت الاسلام و المسلمین احمد مروی از سوی رهبر معظم انقلاب به تولیت آستان قدس رضوی گفت: امیدوارم در پرتو توجهات آن امام رئوف، با درایت و اهتمام جناب عالی، بیش از پیش زمینه های بهره مندی مردم متدین و ولایت مدار ایران عزیز و سایر کشورهای اسلامی از فیوضات معنوی و برکات آن آستان مقدس، فراهم شود.

به گزارش انسجام ملی از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری در متن پیام تبریک حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به حجت الاسلام و المسلمین احمد مروی آمده است: انتصاب جنابعالی از سوی رهبر معظم انقلاب به 'تولیت آستان قدس رضوی'را که نشان از صدق و تعهد،امانت داری و تداوم حسن اعتماد معظم له در سال های طولانی است، صمیمانه تبریک می گویم.
در ادامه این پیام آمده است: بی شک انوار متبرک و مطهر آستان ثامن الائمه حضرت امام علی ابن موسی الرضا (ع) که همواره کعبه آمال ارادتمندان ائمه هدی (ع) است، نعماتی فراوان برای مسلمانان و شیعیان جهان به همراه داشته و تولیت آن آستان مبارک، و خدمت صادقانه به زائران و مجاوران حرم نورانی آن حضرت؛ توفیقی بزرگ برای همه خادمان آن مضجع شریف است.

رییس جمهوری در پیام تبریک خود افزود: امیدوارم در پرتو توجهات آن امام رئوف، با درایت و اهتمام جناب عالی، بیش از پیش زمینه های بهره مندی مردم متدین و ولایت مدار ایران عزیز و سایر کشورهای اسلامی از فیوضات معنوی و برکات آن آستان مقدس، فراهم شود.

در پیام روحانی آمده است: توفیق روزافزون را در انجام این مسئولیت بزرگ، از درگاه خداوند متعال برای حجت الاسلام مروی مسالت دارم.

نسخه قابل چاپ