شنبه 29 دي 1397  
دفتر مقام معظم رهبری
ریاست جمهوری
منشور دولت تدبیر و امید
پایگاه اطلاع رسانی دولت
اخبار اختصاصی

 • 1397/10/26 چهارشنبه
  نویسنده و محقق ترکمن، در دیدار با نماینده ویژه روحانی خواستار شداز شایستگان ترکمن در مناصب بالای دولتی استفاده کنید
  موسی جرجانی نویسنده و محقق ترکمن در نشست صمیمی فعالان سیاسی، فرهنگی و فومی با علی یونسی نماینده ویژه رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت های قومی و مذهبی خواستار شد: در دوران فعالیت‌های انتخاباتی رئیس‌جمهور، شایسته سالاری از شعارهای اساسی وی بود. از افراد فرهیخته و شایسته ترکمن استان، در مناصب بالای دولتی استفاده کنید.
 • 1397/10/25 سه شنبه
  روحانی در نشست خبری پایان سفر کاروان تدبیر و امید به گلستان:دست در دست هم بدهیم و از مشکلات عبور کنیم
  رئیس جمهور روز سه شنبه در نشست خبری پایان سفر کاروان تدبیر و امید به استان گلستان با قدردانی از استقبال و مهربانی مردم بسیار خوب و شریف این استان، میهمان نوازی مردم گنبد کاووس و دیگر شهرستان ها از کاروان تدبیر و امید، گفت: اجتماع با شکوه و احساسات خوب مردم، نشان از آنست که مردم با همه وجود از انقلاب و نظام خود پشتیبانی می کنند.
 • 1397/10/25 سه شنبه
  رئیس جمهور در جمع علمای اهل تسنن و تشیع استان گلستان:اندیشمندان شیعه و اهل تسنن، همه مبلغ اسلام هستند
  حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی دوشنبه شب در جمع علما و روحانیون اهل تسنن و تشیع استان گلستان ، با بیان اینکه امروز، مسلمانان در همه جای دنیا تحت فشارند، گفت: برای موفقیت در برابر دشمن، راهی جز بازگشت به سیره عملی پیامبر (ص) نداریم.
 • 1397/10/25 سه شنبه
  رئیس جمهور در جلسه توسعه و نخبگان استان گلستان:حضور زنان، جوانان، اقوام و مذاهب لازمه پیشرفت ایران است
  رئیس جمهور گفت: دولت تدبیر و امید افتخار دارد که شرایط و فرصت مناسبی را برای حضور و فعالیت جوانان، زنان، همه اقوام و مذاهب در عرصه‌های مختلف فراهم آورده است و امروز با تلاش دولت سفیر، فرماندار و معاونین مختلف از اهل سنت مشغول خدمت هستند.
 • 1397/10/25 سه شنبه
  تاکید نماینده ویژه رییس جمهور، درباره سیاست های اشتغالی دولت:قومیت و مذهب، محرومیت شغلی نمی آورد
  نماینده ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی گفت: دولت تدبیر و امید برای رفع مشکلات جامعه از جمله بیکاری و اشتغال جوانان تمام توان خود را به کار گرفته است و دولت کسی را به دلیل قومیت و مذهب از شغل مورد نظرش محروم نمی کند،
 • 1397/10/24 دوشنبه
  رئیس جمهور در جمع پرشور مردم در ورزشگاه تختی گنبد کاووس:روحانی: گلستان، استان وحدت اقوام و مذاهب است
  رییس جمهوری اسلامی در جمع مردم گلستان در شهرستان گنبد،‌گفت: گلستان با اقوام و مذهب مختلف و داشتن مردمی شجاع، مرزدار و عاشق ایران اسلامی و انقلاب، استان وحدت اقوام و مذاهب است.
 • 1397/10/24 دوشنبه
  گزارش تصویری نماینده ویژه رئیس جمهور در آق‌قلا استان گلستان
  علی یونسی، نماینده ویژه رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی ، روز یکشنبه یک روز زودتر از رئیس‌جمهور به استان گلستان عزیمت کرد که در ادامه تصاویری از این سفر آمده است.
 • 1397/10/24 دوشنبه
  در سخنانی در جمع زنان ترکمن شهرستان آق‌قلا گرگان نماینده ویژه رییس جمهور: توسعه جامعه در گرو توجه به زنان است
  علی یونسی، نماینده ویژه رییس جمهور در امور اقلیت های دینی گفت که توسعه همه جانبه جامعه در گرو توجه به زنان است و با کم توجهی به این قشر پویا نمی توان به اهداف توسعه ای دست یافت.
 • 1397/10/24 دوشنبه
  در سخنانی در شورای اداری شهرستان مرزی آق‌قلا گرگانعلی یونسی: گلستان، نمونه و الگوی وحدت ملی است
  نماینده ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی گفت: امروز استان گلستان نمونه و الگوی وحدت ملی در کشور به شمار می رود.
 • 1397/10/24 دوشنبه
  نماینده ویژه رییس جمهور، به هنگام حضور در گلزار شهدای آق‌قلا؛امنیت و اقتدار کشور مدیون خون شهیدان است
  علی یونسی، نماینده ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی، در جریان حضور در گلزار شهدای شهرستان آق قلا گرگان، گفت: عظمت، اقتدار و امنیت کشور مدیون خون شهیدان بوده و زنده نگه داشتن یاد آنان وظیفه همه است.
 • 1397/10/23 يكشنبه
  در نخستین مرحله از سفر به گلستان و با حضور درگلزار شهداءیونسی، به مقام شامخ شهدای آق قلا ادای احترام کرد
  علی یونسی نماینده ویژه حسن روحانی، که ساعتی پیش وارد گرگان شده بود،‌ با حضور در مزار شهدای شهرستان آق قلا گرگان،‌ به مقام شامخ شهدای این شهرستان،‌ که از اقوام و مذاهب گوناگون هستند، ادای احترام کرد.
 • 1397/10/23 يكشنبه
  در نخستین روز از سفر استانی دولت تدبیر و امید به استان گلستانیونسی،‌نماینده ویژه روحانی وارد گرگان شد
  علی یونسی نماینده ویژه رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی، در سفر استانی دولت تدبیر و امید، صبح امروز یکشنبه با استقبال فرماندار گرگان، و تنی چند از مسوولان آق قلا وارد فرودگاه گرگان شد.
 • 1397/10/22 شنبه
  در پیام رهبر انقلاب به نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپاحرکت به سمت بی نیازی از بیگانگان،‌ جهاد است
  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به پنجاه و سومین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، تأکید کردند: پیوستن دانشجویان ایرانی در هر نقطه از جهان به حرکت پیشرفت و بی‌نیاز کردن کشور از بیگانگان، جهاد فی سبیل الله است.
 • 1397/10/22 شنبه
  علی یونسی در گفتگوی اختصاصی با جمارانهاشمی،‌ بهترین رابطه را با اقلیت‌های مذهبی، دینی و قومی داشت
  حجت الاسلام و المسلمین علی یونسی،‌ در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری جماران،‌ گفت: مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، همواره ‌بهترین و نزدیک ترین رابطه را با هموطنان اقلیت‌ مذهبی،‌ دینی و قومی داشت
 • 1397/10/19 چهارشنبه
  با ورود به سال نو میلادی و برای تبریک میلاد عیسی مسیح (ع)یونسی، از کلیسای سرکیس مقدس تهران بازدید کرد
  حجت الاسلام و المسلمین علی یونسی، که برای تبریک سال نو مسیحی و میلاد حضرت عیسی بن مریم، به دیدار اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان، خلیفه ارامنه تهران و شمال ایران رفته بود، از کلیسای سرکیس مقدس، نیز بازدید کرد.
 • 1397/10/19 چهارشنبه
  در کلیسای سرکیس مقدس تهران تاکید شد؛علی یونسی و سرکیسیان: برای صلح جهانی بکوشیم/ صلح بیرونی، تابعی از صلح درون انسانهاست
  حجت الاسلام و المسلمین علی یونسی،‌ دستیار پیشین حسن روحانی در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی، عصر سه شنبه و برای تبریک میلاد حضرت عیسی بن مریم (ع) و سال نو مسیحی، و دیدار با اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان،‌ خلیفه ارامنه، به کلیسای سرکیس مقدس در تهران رفت.
 • 1397/10/19 چهارشنبه
  گزارش تصویری دیدار یونسی و اسقف اعظم خلیفه ارامنه یونسی،‌ به دیدار اسقف سیبوه سرکیسیان رفت
  حجت الاسلام و المسلمین علی یونسی دستیار پیشین ویژه رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی، عصر سه شنبه با اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان، خلیفه ارامنه تهران و شمال ایران دیدار، و ضمن تبریک میلاد حضرت عیسی بن مریم و سال نو میلادی،‌ با او گفت و گو کرد.
 • 1397/10/18 سه شنبه
  دکتر علی یونسی در گفتگوی تفضیلی با فصلنامه روشنااز منظر قرآن مبنای وحدت، کرامت و ارزش انسانی است
  حجت الاسلام والمسلمین علی یونسی در گفتگوی تفضیلی با فصلنامه روشنا در ارتباط با وحدت و انسجام اقوام و ادیان و مذاهب گفت: از منظر قرآن مبنای انسجام کرامت و ارزش انسانی است
 • 1397/10/17 دوشنبه
  در جلسه هیات دولت، اعلام شد؛تاکید روحانی، بر ادامه قوی اجرای طرح تحول سلامت
  رییس جمهورر، طرح تحول سلامت، را از اولویت های اصلی دولت های یازدهم و دوازدهم دانست و تاکید کرد: این طرح،‌ با گسترش چتر سلامت در همه مناطق کشور و کاهش هزینه های سلامت مردم، همراه است و باید با قوت تمام تا پایان راه ادامه یابد.
 • 1397/10/15 شنبه
  یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظاممجمع، لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی را تایید کرد
  یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از تایید نهایی لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی در این مجمع خبر داد.
 • 12345678910...>>>
  نسخه قابل چاپ