پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397  
دفتر مقام معظم رهبری
ریاست جمهوری
منشور دولت تدبیر و امید
پایگاه اطلاع رسانی دولت
اخبار اختصاصی

 • 1397/2/5 چهارشنبه
  علی یونسی، دستیار ویژه رییس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌ها در گفت‌وگو با «قانون»: تقویت قوم‌گرایی افراطی خیانت به ملت ایران و امنیت ملی است
  علی یونسی، با اشاره به اینکه خودش از چند نماینده امضاکننده نامه اعتراضی، به مصاحبه اش،‌ شنیده که متن گفت‌وگوی روز یکم اردیبهشت را نخوانده‌اند ، بار دیگر تاکید کرد: تقویت قوم گرایی افراطی خیانت به ملت ایران و امنیت ملی است.
 • 1397/2/4 سه شنبه
  رئیس جمهور در اجتماع بزرگ و پرشور مردم تبریز:زبان ترکی از افتخارات ایران است
  رئیس جمهور مردم آذربایجان را مردمی غیور و دلاور برشمرد و تأکید کرد، زبان ترکی از افتخارات ایران است.
 • 1397/2/4 سه شنبه
  در واکنش به اظهارات برخی نمایندگان مجلسیونسی: از صبحت‌هایم سوء برداشت شده است
  مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی در واکنش به اظهارات برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره گفت‌وگوی انجام شده با روزنامه قانون، در خصوص ایرانیان آذری زبان، با اشاره به اینکه از صحبت‌هایش سوء برداشت شده است، تأکید کرد: باید از هرگونه قضاوت و اظهار نظر که به انسجام ملی ضربه می‌زند، پرهیز شود. علی یونسی تصریح کرد: هرگونه نفاق افکنی در بین اقوام این کشور بزرگ، گناهی نابخشودنی است.
 • 1397/2/4 سه شنبه
  یونسی درباره برگزاری جشنواره جهانی فیلم فجر گفت:تعصباتی که زمین‌گیرمان کرده است را کنار بگذاریم
  حجت‌الاسلام علی یونسی، مشاور رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی جشنواره جهانی فیلم فجر را دارای نقشی جریان‌ساز در جایگاه بین‌المللی سینمای کشور و تاثیرگذار در منطقه دانست و این جشنواره را راهی برای رسیدن به جایگاهی همچون دیگر جشنواره‌های مطرح دنیا عنوان کرد.
 • 1397/2/3 دوشنبه
  در پایان نشست سران قوا؛روحانی: مردم مطمئن به تامین نیازهای ارزی خود توسط دولت باشند
  رییس جمهوری گفت: مردم عزیز به طور کامل ‌مطمئن باشند از لحاظ نیاز ارزی مردم در واردات و در زمینه خدماتی که مردم نیاز به ارز دارند، دولت ارز لازم را در اختیار دارد و در اختیار مردم خواهد گذاشت.
 • 1397/2/1 شنبه
  علی یونسی اخیرا در گفت و گویی تفصیلی با موسسه فرهنگی مطالعاتی صراط مبینباید جلوی فتنه و قوم گرایی را گرفت
  علی یونسی اخیرا در گفت و گویی تفصیلی با موسسه فرهنگی مطالعاتی صراط مبین، به بحث مفصل و ریشه ای در خصوص موضوع اقوام و اقلیت پرداخته و تاکید کرد: باید جلوی فتنه و قوم گرایی را گرفت.
 • 1397/1/29 چهارشنبه
  دیدار وزیر، مدیران و کارکنان وزارت اطلاعات با رهبر انقلابآیت الله خامنه‌ای: جناح‌بازی در وزارت اطلاعات گناه است
  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار وزیر و مسئولان و جمعی از کارکنان وزارت اطلاعات، وزارت اطلاعات را از هرگونه ورود به دسته‌های سیاسی برحذر داشته و تأکید کردند: جناح بازی در وزارت اطلاعات گناه است.
 • 1397/1/29 چهارشنبه
  رئیس جمهور در مراسم گرامیداشت روز ارتش:اقتدار عاریه‌ای برای هیچ کشوری عزت نمی‌آفریند
  رئیس جمهور با تاکید بر اینکه هر سلاحی که ارتش و سپاه برای دفاع نیاز داشته باشند تولید یا تهیه می کنیم، تصریح کرد: در سایه قدرت مشروع به ندای صلح پاسخ مثبت می دهیم و کشورهای منطقه بدانند اقتدار عاریه ای برای هیچ کشوری عزت نمی آفریند.
 • 1397/1/27 دوشنبه
  روحانی در گفت و گوی تلفنی با پوتین:آمریکا و متحدانش نمی‌خواهند سوریه به ثبات برسد
  رییس جمهوری با بیان این که حمله آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه اقدامی تجاوزکارانه و برای روحیه دادن به تروریست‌های شکست خورده بود، گفت: آمریکا و برخی کشورهای غربی نمی‌خواهند که اوضاع سوریه به ثبات دائمی برسد.
 • 1397/1/22 چهارشنبه
  رئیس جمهوری در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی:اساسی‌ترین مساله در حمایت از کالای ایرانی، فرهنگ‌سازی است
  رییس جمهوری گفت: اساسی ترین مساله در حمایت از کالای ایرانی، جنبه فرهنگی آن است و دستگاه‌های تبلیغاتی به ویژه صدا و سیما باید با فرهنگ‌سازی و روش‌های اقناعی چنان عمل کنند که عموم مردم حمایت از کالای ایرانی را وظیفه ملی خود بدانند.
 • 1397/1/21 سه شنبه
  در جلسه امروز و با دریافت استعفای دوم شهردار تهرانشورای شهر استعفای نجفی را ‍پذیرفت
  شورای شهر تهران، پس از دریافت استعفای دوم محمدعلی نجفی از شهرداری تهران، امروز سه شنبه و در جلسه غیرعمومی پس از بررسی، این درخواست را پذیرفت و نجفی از ساختمان بهشت رفت.
 • 1397/1/21 سه شنبه
  با پیام تلویزیونی شب گذشته معاون اول رئیس جمهور نرخ دلار4200 تومان تعیین شد
  جهانگیری دوشنبه شب و در پایان جلسه فوق العاده ستاد اقتصادی دولت در پیام تلویزیونی با اعلام تک نرخی شدن نرخ ارز قیمت هر دلار را 4200 اعلام کرد.
 • 1397/1/20 دوشنبه
  رهبر معظم انقلاب:قدرت نظام اسلامی روز به روز افزایش خواهد یافت
  رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: به‌ رغم تمام توطئه ها و به کوری چشم دشمنان، قدرت نظام اسلامی، روز به روز افزایش خواهد یافت.
 • 1397/1/19 يكشنبه
  یونسی در گفت و گوی تفصیلی با روزنامه شرقتعصب و تنگ‌نظری تهدید امنیت ملی است
  علی یونسی مشاور رئیس جمهور درامور اقوام واقلیتهای دینی و مذهبی در گفت و گو با روزنامه شرق گفت تعصب و تنگ نظری تهدید امنیت ملی است زیرا بین مردم دشمنی و در میان آحاد ملت ما اختلاف ایجاد می‌کند.
 • 1396/12/26 شنبه
  علی یونسی در گفت و گو با سالنامه ایران در تبیین ضرورت گفت وگوی ملی به ظرفیت جمهوری اسلامی برای حل مشکلات بسیار خوشبینم / با روش شورای نگهبان در رد صلاحیت ها مخالفم
  علی یونسی مشاور رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی در گفت وگو با ویژه نامه روزنامه ایران به مناسبت سال نو، با اشاره به ضرورت گفت وگوی ملی، خوشبینی خود را برای حل مشکلات کشور با توجه به ظرفیت موجود در جمهوری اسلامی،‌ تاکید کرد که با روش شورای نگهبان در رد صلاحیت ها مخالف است.
 • 1396/12/26 شنبه
  علی یونسی در گفت و گو با سالنامه آفتاب صبح در آستانه سال نو اجازه دهیم چتر جمهوری اسلامی برای همه باز باشد
  علی یونسی مشاور رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی، در گفت وگو با سالنامه آفتاب صبح در آستانه سال نو، بر ضرورت جذب حداکثری در مورد اقلیت های قومی و مذهبی تاکید کرد و گفت: اجازه بدهید چتر جمهوری اسلامی برای همه باز باشد.
 • 1396/12/22 سه شنبه
  در جلسه علنی امروزمجلس باردیگر به ربیعی اعتماد کرد
  نمایندگان مجلس شورای اسلامی باردیگر به علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رای اعتماد دادند و وی همچنان سکاندار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باقی ماند.
 • 1396/12/22 سه شنبه
  در پی درگذشت هنرمند برجسته ارمنی ایرانی پیام تسلیت یونسی به خانواده لوون هفتوان و ارامنه ایران
  در پی درگذشت لوون هفتوان، هموطنِ هنرمند سینما، حجت الاسلام و المسلمین علی یونسی، مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیتهای دینی و مذهبی،‌ پیام تسلیتی منتشر کرد.
 • 1396/12/21 دوشنبه
  رئیس جمهوری در جلسه هیات وزیران:استیضاح حق نمایندگان و فرصتی برای تبیین خدمات دولت است
  رئیس جمهوری با اشاره به استیضاح سه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی در مجلس شورای اسلامی، آن را حق نمایندگان و فرصتی برای تبیین خدمات دولت دانست و اظهار امیدواری کرد که استفاده از این حق قانونی با لحاظ روح و لب قانون که رعایت مصلحت کشور، مصالح عمومی و منافع ملی است، انجام شود.
 • 1396/12/19 شنبه
  علی یونسی در گفت وگو با «سالنامه آرمان»:سرنوشت همه جریان های سیاسی «اصلاح طلبی» است/ جهانگیری بهترین گزینه برای دوران پسا روحانی
  علی یونسی مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی در آستانه سال نو به سالنامه آرمان گفت سرنوشت همه جریانهای سیاسی اصلاح طلبی است و همچنین جهانگیری را بهترین گزینه برای دوران پسا روحانی خواند.
 • 12345678910...>>>
  نسخه قابل چاپ