يكشنبه 25 مهر 1400  
دفتر مقام معظم رهبری
ریاست جمهوری
منشور دولت تدبیر و امید
پایگاه اطلاع رسانی دولت
اخبار اختصاصی

 • 1399/11/4 شنبه
  رییس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کروناواکسن خارجی تا رسیدن نوع داخلی، یک ضرورت است
  رییس جمهور گفت: در ماه بهمن واکسیناسیون در کشور آغاز می‌شود و این کار بسیار اهمیت دارد. در عین حال واکسن خارجی تا وقتی واکسن داخلی برسد یک ضرورت است.
 • 1399/11/4 شنبه
  علی یونسی در دیدار سفیر سوییس در تهراناقوام ایرانی فرصتی برای توسعه و امنیت هستند
  مشاور رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی در دیدار با سفیر سوییس در تهران تاکید کرد که اقوام ایرانی از زبان ، تاریخ، فرهنگ و آداب و رسوم و هویت واحدی برخوردار هستند.
 • 1399/10/15 دوشنبه
  امام جمعه اهل سنت چابهار در گفت و گو با ایرناسلیمانی، بذر وحدت کشورهای اسلامی را کاشت
  امام جمعه موقت اهل سنت شهرستان چابهار گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بذر وحدت و همدلی را در کشورهای مسلمان کاشت و به نوعی نماد امنیت امت اسلامی بود.
 • 1399/10/15 دوشنبه
  در گفت و گو با شبکه سوم سیماظریف: حاج قاسم، قهرمان تلاش برای صلح بود
  محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه با اشاره به ظرفیت های نظامی بالای سردار حاج قاسم سلیمانی در منطقه، گفت: حاج قاسم، قهرمان تلاش برای صلح هم بود.
 • 1399/10/13 شنبه
  ریییس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کروناروحانی: باید مراقب ویروس جدید باشیم
  رییس ‌جمهوری با تاکید بر اینکه باید مراقب ویروس جدید باشیم، تاکید کرد: با فعالیت همه ارگان‌ها که به صحنه آمدند، موج سوم را سریعتر از آنچه دیگران پیش‌بینی می‌کردند، مهار کردیم و به جز چهار شهرستان، اغلب شهرستان‌ها، زرد و نارنجی هستند.
 • 1399/10/13 شنبه
  در پیامی به مناسبت درگذشت آیت الله مصباح یزدیرهبر انقلاب: آیت الله مصباح، زبان گویا در اظهار حق بود
  رهبر انقلاب در پیامی به مناسبت درگذشت آیت الله مصباح یزدی، از ایشان با عنوان متفکری برجسته، مدیری شایسته، دارای زبان گویائی در اظهار حق و پای با استقامتی در صراط مستقیم یاد کردند.
 • 1399/9/24 دوشنبه
  یک مقام گروه عصائب اهل الحق عراقآمریکا، اسرائیل، عربستان و امارات داعش را وارد عراق کردند
  معاون دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق عراق در سومین سالگرد پیروزی بر داعش گفت: آمریکا، رژیم صهیونیستی، عربستان و امارات گروه تروریستی داعش را وارد عراق کردند.
 • 1399/9/24 دوشنبه
  مجید انصاری با اشاره به احتمال بررسی مجدد لوایح FATF خبر دادرهبری با درخواست رئیس جمهور موافقت کردند
  یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، از موافقت رهبر انقلاب با درخواست رئیس جمهور مبنی بر ضرورت تمدید زمان بررسی لوایح چهارگانه در این مجمع خبر داد.
 • 1399/9/17 دوشنبه
  یونسی، در وبینار بین المللی نقش دین در سلامت انسان تشریح کردکرونا و نقش دین در سلامت و امنیت بهداشتی جامعه
  حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی یونسی در وبینار بین المللی نقش دین در سلامت انسان، در سخنانی با تاکید بر نیاز بشر به برخورداری از سلامت، امنیت بهداشتی و روانی، عدالت و آرامش، گفت: دین باید در این جهت بیشترین نقش را در جوامع ایفا کند.
 • 1399/9/15 شنبه
  دکتر علی ربیعی*اتاق پژواک
  دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس‌جمهوری و سخنگوی دولت در یادداشتی تاکید کرد که ما برای داشتن ایرانی سربلند در جهان و برای بهره مندی از منافع ملی در فضای بین‌الملل نیازمند جامعه ای با انسجام داخلی هستیم.
 • 1399/9/15 شنبه
  هشدار دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی درباره حاشیه‌های مصوبه اخیر مجلسمنافع و مصالح ملی را قربانی اغراض سیاسی نکنید
  دبیرخانه شورای ع الی امنیت ملی با انتشار اطلاعیه ای در باره حاشیه های مصوبه اخیر برجامی مجلس شورای اسلامی با اعلام این که این شورا دخالتی در تدوین مصوبه مجلس نداشته. هشدار داد که برخی مصالح و منافع ملی را قربانی اغراض و منافع گروهی و جناحی نموده و ضمن آن که هیچ‌گونه نفعی برای کشور ندارد، پیام و آدرس غلط به دشمنان منتقل می‌کند.
 • 1399/9/15 شنبه
  روحانی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کردتهران نارنجی / مراعات نکنیم، شرایط بحرانی می شود
  رییس جمهوری اسلامی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد: وضعیت تهران از شرایط قرمز به نارنجی بازگشته و این به دلیل رعایت پروتکل هاست. اگر دستورات بهداشتی رعایت نشود دوباره به شرایط بحران باز خواهیم گشت.
 • 1399/8/24 شنبه
  در جلسه امروز ستاد ملی کرونا به ریاست رییس جمهور تصویب شداعمال محدودیت های جدیدی از اول آذر ماه اعمال
  حسن روحانی رییس جمهور در جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد: طرح محدودیت‌ها از اول آذر در سراسر کشور به اجرا درمی‌آید. در این طرح هر شهر مقرراتی خاص خود را دارد و نتیجه آن هفتگی بررسی خواهد شد.
 • 1399/8/24 شنبه
  پیام علی یونسی در پی درگذشت دکتر داود فیرحییونسی: دکتر فیرحی متفکری نو اندیش بود
  حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی یونسی در پیامی با درگذشت حجت الاسلام دکتر داود فیرحی از او به عنوان عالم و متفکری نواندیش یاد کرد که دین را در خدمت بشریت می داند.
 • 1399/8/24 شنبه
  در پی رحلت دو عالم برجسته اهل سنت ارومیه و سنندج صادر شدپیام تسلیت علی یونسی به مسلمانان اهل سنت
  حجت الاسلام و المسلمین علی یونسی، در پیام های جداگانه ارتحال ماموستا بیضاوی امام جمعه اهل سنت ارومیه و ملاحیدر مصطفوی کردستانی رییس شورای افتای کردستان را به هموطنان مسلمان اهل سنت و خانواده های این دو عالم بزرگ تسلیت گفت.
 • 1399/8/5 دوشنبه
  عکس منتخب / دیدار رییس جمهور و اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا با رهبر انقلاب
 • 1399/8/5 دوشنبه
  توئیت محمدجواد ظریف در واکنش به اهانت به اسلام مسلمانان قربانیان اصلی « فرقه نفرت» هستند
  وزیر امور خارجه ایران، از اهانت به اسلام در پی برخی اقدامات افراط گرایانه در اروپا انتقاد و تاکید کرد: مسلمانان قربانیان اصلی فرقه نفرت (وهابیت) هستند
 • 1399/8/5 دوشنبه
  واکنش صریح و شدید رهبر انقلاب به هتاکی ای اخیر علیه رییس جمهورهتک حرمت حرام است / تفاوت هتک حرمت با انتقاد
  رهبر انقلاب اسلامی در دیدار رییس جمهور و ستاد ملی مقابله با کرونا با ایشان، ضمن انتقاد شدید و صریح از اقدام برخی‌ها در برخورد با دولت و رئیس‌جمهور و هتک حرمت ایشان، تاکید کردند: هتک حرمت حرام است و انتقاد با هتک حرمت تفاوت دارد ضمن اینکه امروز کشور بیش از هر زمان دیگری به همکاری و اتحاد و انسجام نیاز دارد.
 • 1399/8/5 دوشنبه
  رئیس جمهور در دیدار حضوری اعضای ستاد ملی مقابله کرونا با رهبری تاکید کردضرورت محدودیت‌های شدید در مناطق پرخطر کرونایی
  رئیس جمهور در دیدار حضوری اعضای ستاد ملی مقابله کرونا با رهبری تاکید کرد: محدودیت‌های شدید در مناطق پرخطر، مراقبت های لازم برای جلوگیری از نقض قرنطینه مبتلایان و جریمه‌های قانونی برای متخلفان در نظر گرفته شده است
 • 1399/7/30 چهارشنبه
  با توصیه به پرهیز از حاشیه ها تاکید شدرییس جمهور: مردم در فشار و سختی هستند
  رییس جمهور گفت: مردم در فشار و سختی هستند. فشار اقتصادی روی مردم است ولی مردم به خوبی موفقیت‌های سیاسی ما در دنیا را بدانند. حتی این پیروزی‌ها می‌تواند مرهمی بر آلام مردم باشد.
 • 12345678910...>>>
  نسخه قابل چاپ