جمعه 2 فروردين 1398  
دفتر مقام معظم رهبری
ریاست جمهوری
منشور دولت تدبیر و امید
پایگاه اطلاع رسانی دولت
اخبار اختصاصی

 • 1397/12/28 سه شنبه
  در بیانیه ای شدیدالحن درباره حمله تروریستی نیوزلند محکومیت شدید حمله به مسلمانان از سوی یهودیان ایران
  جامعه کلیمیان ایران با انتشار اطلاعیه ای درباره حمله تروریستی به مساجد مسلمانان در نیوزلند و شهادت جمعی از نمازگزاران، نوشت: مراتب خشم و انزجار عمیق خود را نسبت به حادثه تروریستی اخیر در نیوزیلند که منجر به خاک و خون کشیده شدن افراد بی گناه شد ابراز داشته و این عمل وحشیانه و ددمنشانه را به شدت محکوم می کند.
 • 1397/12/28 سه شنبه
  واکنش به حمله تروریستی به مسلمانان در نیوزلندرهبران آشوریان ایران: جوامع بین المللی کشتار مسلمانان را محکوم کنند
  رهبران مذهبی آشوریان ایران با انتشار بیانیه ای درباره حمله تروریستی به مسلمانان در نیوزلند که به شهادت و مجروحیت جمعی از مسلمانان این کشور منجر شد، از مجامع بین المللی خواستند این اقدام تروریستی را محکوم کنند.
 • 1397/12/27 دوشنبه
  با هدف همدلی ادیان توحیدی و در روز درختکاری غرس نهال، توسط دکتر زارع در کنیسای کوروش
  به مناسبت روز درختکاری و با هدف همدلی و انسجام میان ادیان توحیدی، نهالی توسط دکتر سعید زارع معاون نماینده ویژه رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی در کنیسای کوروش کلیمیان ایران غرس شد.
 • 1397/12/27 دوشنبه
  در پی حمله تروریستی به مساجد نیوزیلند؛ محکومیت حمله تروریستی زلاندنو از سوی مجلسیان ادیان
  در پی حمله تروریستی به مساجد نیوزیلند؛ که به شهادت بیش از 50 مسلمان منجر شد،‌ نمایندگان ادیان ایرانی در مجلس شورای اسلامی، با انتشار بیانیه ای این عمل تروریستی را به شدت محکوم کردند.
 • 1397/12/27 دوشنبه
  به مناسبت فرارسیدن ایام پروانایی (ایام پنجه)تبریک عید بزرگ و مقدس به صابئین مندایی
  حوزه دستیاری ویژه ریییس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی،‌ ایام_پروانایی (#ایام_پاک) یا همان #ایام_پنجه، عید بزرگ و مقدس #صابئین_مندایی را به ایرانیان صابئین مندایی و پیروان این دین توحیدی، تبریک و شادباش گفت.
 • 1397/12/26 يكشنبه
  رییس جمهور در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی؛روابط ایران و عراق مستحکم و اختلال ناپذیر است
  حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی تأکید کرد که روابط دو کشور همسایه، مسلمان و برادر (ایران و عراق) از چنان استحکام و مبانی مشترکی برخوردار است که دیگران قادر به ایجاد اختلال در آن نیستند.
 • 1397/12/25 شنبه
  یونسی در نشست با سمن ها و فعالان سیاسی اجتماعی شهرستان عسلویه راه حل مشکلات مردم،‌ عزم ملی و غیرجناحی است
  نماینده ویژه رئیس جمهوری درامور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی تاکید کرد: درحل مشکلات مردم باید اصولگرایی و اصلاح طلبی کنار گذاشته و با عزم ملی برای رفع آنها تلاش کرد.
 • 1397/12/25 شنبه
  یونسی در نشست با روحانیون و ائمه جمعه عسلویه استان بوشهسیاست نظام، تسلیم دیگران به مذهب شیعه نیست
  حجت الاسلام و المسلمین علی یونسی نماینده ویژه رییس جمهور روز شنبه در جریان سفر استانی دولت به استان بوشهر در نشست با روحانیون و ائمه جمعه عسلویه گفت: دعوت همراه با زور مردم به یک دین و آیین منجر با ایجاد خشونت و درگیری می شود. سیاست نظام تسلیم کردن دیگران به مذهب شیعه نیست
 • 1397/12/25 شنبه
  یونسی در نشست شورای اداری و فرهیختگان عسلویهتلاش دشمن برای تفرقه میان اقوام درایران ناموفق بوده
  نماینده ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی گفت: تلاش دشمن برای ایجاد اختلاف میان اقوام و مذاهب درایران ناموفق بوده است.
 • 1397/12/25 شنبه
  در واکنش به حمله تروریستی به مساجد نیوزیلند،روحانی: جنایت نیوزیلند، نشانه دیگری بر لزوم مقابله با اسلام‌هراسی است
  حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران شامگاه جمعه در واکنش به حمله تروریستی و نژادپرستانه به نمازگزاران مسلمان در نیوزیلند، این اقدام را قویا محکوم کرد و آن را نشانه دیگری بر لزوم مقابله همه‌جانبه با اسلام‌هراسی رایج در غرب دانست.
 • 1397/12/25 شنبه
  ظریف در پی حمله تروریستی به مساجد نیوزیلند؛ خواستار شدضرورت نشست اضطراری سازمان همکاری اسلامی
  وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران دقایقی پیش در تماس تلفنی با مولود چاووش اوغلووزیر امورخارجه ترکیه به عنوان رئیس دوره ای سازمان همکاری اسلامی ضمن محکومیت شدید حمله تروریستی و کشتار مسلمانان در نیوزیلند خواستار واکنش مناسب کشورهای اسلامی نسبت به این جنایت هولناک شد.
 • 1397/12/22 چهارشنبه
  در پی انتصاب رییس جدید قوه قضاییه صادر شدپیام علی یونسی به سیدابراهیم رییسی
  در پی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رییسی از سوی رهبر انقلاب،‌ به عنوان رییس قوه قضاییه،‌ حجت الاسلام و المسملین علی یونسی نماینده ویژه رییس جمهور،‌ پیام تبریکی برای وی ارسال کرد.
 • 1397/12/22 چهارشنبه
  رئیس جمهوری در جمع نخبگان ، عشایر و رهبران مذهبی عراق:هیچ قدرتی نمی تواند امت واحده ایران و عراق را از هم جدا کند
  رئیس جمهوری، پیوند دو ملت ایران و عراق را بسیار مستحکم خواند و تاکید کرد: اینکه میلیونها ایرانی در طول سال به عراق و بویژه کربلا و نجف سفر می کنند و میلیون ها عراقی نیز برای زیارت، عازم ایران می شوند، نشان می دهد که دو ملت از لحاظ فرهنگی و اعتقادی کاملا با هم متحدند و هیچ قدرتی نمی تواند این امت واحده را از هم جدا کند.
 • 1397/12/21 سه شنبه
  بیانات رهبر معظم انقلاب در مراسم اعطای نشان عالی ذوالفقار به سردار سلیمانی
  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب در مراسم اعطای نشان عالی ذوالفقار به سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران فرمودند: آن چیزهایی که در دست و بال ما است چیزهایی است که بر حسب محاسبات مادّیِ دنیایی قابل ذکر است امّا بر حسب محاسبات معنوی و الهی قابل ذکر نیست.
 • 1397/12/20 دوشنبه
  در مراسم معارفه رییس جدید قوه قضاییهرییسی: هیچکس حق دور زدن قانون را ندارد / قدردانی از روسای پیشین قوه قضاییه
  رییس جدید قوه قضاییه با تاکید به ضرورت اجرای عدالت در جامعه گفت: اجرای عدالت باید به گونه‌ای باشد که هیچکس در هیچ جایگاهی حق دور زدن قانون را نداشته باشد.
 • 1397/12/18 شنبه
  منصور یوسفی دیگه سرایی/ فعال مدنی اهل سنتسفر استانی دولت، تالشان اهل سنت و مطالبات شهروندی
  همزمان با سفر رییس‌جمهور به استان گیلان، شهرستان تالش میزبان نماینده ویژه رییس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی بود.
 • 1397/12/18 شنبه
  در نشستی صمیمی با فرهیختگان شهرستان تالش و رضوانشهرعلی یونسی: تبعیض بدترین نوع بی عدالتی است
  نماینده ویژه رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی،‌ از تبعیض به عنوان بدترین نوع بی عدالتی نام برد و تاکید کرد که تنها قانون نمی تواند مانع از ایجاد تبعیض شود.
 • 1397/12/15 چهارشنبه
  گزارش تصویریسفر حجت الاسلام یونسی نماینده ویژه رئیس جمهور به تالش
  به گزارش انسجام ملی، علی یونسی در جریان این سفر ضمن ادای احترام به شهدای شهرستان و شرکت در جلسه شورای اداری با علما و بزرگان اهل سنت تالش دیدار کرد. در ادامه تصاویری از این سفر آمده است.
 • 1397/12/15 چهارشنبه
  نماینده ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام:پیوندهای اجتماعی مردم گیلان نمونه وحدت ملی است
  نماینده ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی گفت: پیوندهای اجتماعی، صمیمیت و همزیستی مردم بزرگ استان گیلان، الگو و نمونه وحدت ملی است و این درهم تنیدگی ارزشمند نباید به هم بخورد.
 • 1397/12/13 دوشنبه
  انتشار جزئیات بیشتری از دیدار تیرماه هیات دولت؛رهبر انقلاب: مردم را نسبت به بسته اروپایی شرطی نکنید
  پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای جزئیات بیشتری از دیدار اعضای هیات دولت با رهبر انقلاب منتشر کرد که در تیر ماه 1397 انجام شده است. در این دیدار ایشان تاکید کردند مردم را درباره بسته اروپایی شرطی نکنید.
 • 12345678910...>>>
  نسخه قابل چاپ