اخبار
حاجي ميرزايي
1398/6/24 يكشنبه با صدور پیامی به وزیر آموزش و پرورش یونسی انتخاب دکتر حاجی میرزایی را از طرف مجلس تبریک گفت حجت الاسلام والمسلمین علی یونسی با ارسال پیامی انتخاب دکتر حاجی میرزایی را از طرف نمایندگان ملت به عنوان وزیر آموزش و پرورش تبریک گفت. به گزارش انسجام ملی، در قسمتی از این پیام آمده است امیدوارم با توجه ویژه به امر آموزش پرورش اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی با توجه به تأکیدات مکرر ریاست محترم جمهور شاهد شکوفایی و عدالت آموزشی بیشتر باشیم.

متن کامل به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

 
جناب دکتر حاجی میرزایی
وزیر محترم آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران
 
سلام علیکم؛
حسن اعتماد ریاست محترم جمهوری و نمایندگان محترم ملت به جنابعالی و رأی اعتماد به عنوان وزیر آموزش و پرورش را صادقانه تبریک عرض می‌کنم رجاء واثق دارم که موقعیت ایجاد شده در مدیریت نهاد مهم، زیربنایی و حساس آموزش و پرورش، فرصت مغتنمی خواهد بود تا جنابعالی به حول و قوه الهی و با اتکاء به ظرفیت‌های علمی، انسانی و فرهنگی و آموزش کشور، آموزش و پرورش را بیشتر از گذشته در مسیر پیشرفت و تحول و توسعه قرار دهید.
از طرفی امیدوارم با توجه ویژه به امر آموزش پرورش اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی با توجه به تأکیدات مکرر ریاست محترم جمهور شاهد شکوفایی و عدالت آموزشی بیشتر باشیم
درپایان ضمن آرزوی توفیق روز افزون جنابعالی در انجام مسؤلیت جدید محوله، این حوزه آمادگی خود را برای هرگونه همکاری نزدیک اعلام می‌دارد.
 
علی یونسی