سه شنبه 21 مرداد 1399  
دفتر مقام معظم رهبری
ریاست جمهوری
منشور دولت تدبیر و امید
پایگاه اطلاع رسانی دولت
در پی شهادت سردار سلیمانی و با انتشار پیامی
یونسی: خون سلیمانی، مردم را در مبارزه با استکبار و تروریسم مصمم تر می کند

علی یونسی مشاور رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی با انتشار پیامی ضمن تسلیت شهادت سردار قاسم سلیمانی این شهید را نماد مبارزه با تروریسم جهانی خواند و تاکید کرد که خون سلیمانی افکار عمومی جهانی و مردم ایران را در مبارزه با استکبار و تروریسم و افراطی گرایی مصمم تر می کند.

به گزارش تارنمای انسجام ملی مشاور رییس جمهور در بخشی از این پیام از سردار سپهبد قاسم سلیمانی به عنوان نماید مجاهدت و مقاومت یاد کرده و عمل امریکا را رفتاری گستاخانه و خشونت گرایانه خوانده است.

متن کامل پیام به شرح زیر است:

 
به نام خداوند بخشنده و مهربان
 
مِّنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا (الأحزاب/٢٣)
 
شهادت سردار رشید اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی، نماد مجاهدت و مقاومت را تسلیت می گویم.
 
این سردار نماد چهار دهه مجاهدت خالصانه، ایثار و اخلاق و مبارزه با تروریسم جهانی بود.
 
استکبار امریکایی که بی پروا داعش و خشونت گرایی را در منطقه می پروراند و گستاخانه این چنین عملیات تروریستی انجام می دهد! اغافل از آن است که خون این سردار رشید اسلام و ایران افکار عمومی جهان را بیدار کرده و مردم ایران را در راه مبارزه با تروریسم، استکبار و افراط گرایی، مصمم تر خواهد کرد.
 
از پیشگاه حضرت باری‌تعالی برای آن فرزند برومند انقلاب و ایران عزیز، علو درجات و برای بازماندگان معزز صبر و اجر مسألت می کنم.                                           
  علی یونسی
مشاور رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ