چهارشنبه 5 آذر 1399  
دفتر مقام معظم رهبری
ریاست جمهوری
منشور دولت تدبیر و امید
پایگاه اطلاع رسانی دولت
تازه های خبری

سفر استانی/ یونسی، در شورای اداری شهرستان اشکذر استان یزد
بداخلاقی ها، انسجام و امنیت ملی را مخدوش می کند

مشاور ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی،‌ با تاکید بر اینکه بداخلاقی و خشونت طلبی انسجام و امنیت ملی را مخدوش می کند، گفت: برخی بداخلاقی‌هایی که در فضای سیاسی جامعه مشاهده می‌شود، انسجام ملی را هدف قرارداده و دامن‌زدن به این گونه رفتارها، اعتماد عمومی جامعه را به خادمان ملت کاهش می‌دهد.

به گزارش تارنمای انسجام ملی به نقل از ایرنا یزد،‌ حجت الاسلام والمسلمین علی یونسی که به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور شامگاه یکشنبه در آیین افتتاح سالن ورزشی مجتمع دانش‌آموزی کوثر شهرستان اشکذر و شورای اداری این شهرستان شرکت کرده بود، اظهار داشت: امروز شاهد بداخلاقی، نامهربانی، خشونت‌طلبی و اختلاف‌افکنی‌هایی هستیم که امنیت ملی و انسجام اجتماعی جامعه را مخدوش می‌کند.

وی یکی از ویژگی‌های ممتاز رسول اکرم صلی الله علیه و اله را مهربانی، نرمخویی و رعایت اخلاق عنوان کرد و افزود: امام راحل و مقام معظم رهبری همواره تاکید داشتند که وحدت و انسجام جامعه حفظ شود.

نماینده ویژه رئیس جمهور در شورای اداری اشکذر از حضور پرشور و مردم استان یزد در استقبال از منتخب مردم ایران، قدردانی کرد.

یونسی در بدو ورود به شهرستان اشکذر با حضور در گلزار شهدای این شهرستان به مقام شامخ شهدا، ادای احترام کرد.

شرکت در نشست شورای اداری اشکذر و دیدار با نخبگان این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری از دیگر برنامه‌های دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی در این شهرستان بود.


نسخه قابل چاپ