سه شنبه 21 مرداد 1399  
دفتر مقام معظم رهبری
ریاست جمهوری
منشور دولت تدبیر و امید
پایگاه اطلاع رسانی دولت
تازه های خبری

سفر استانی/ در جریان سفر استانی دولت به استان یزد
یونسی،‌ با مردم و مسوولان شهر زارچ دیدار کرد

علی یونسی،‌ در جریان سفر استانی رییس جمهور و دولت تدبیر و امید، به استان یزد،‌ به عنوان نماینده ویژه حسن روحانی، با سفر به شهر زارچ، با مردم،‌ مسوولان و نخبگان این شهر دیدار کرد.

به گزارش تارنمای انسجام ملی،‌ نماینده ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی،‌ عصر روز یکشنبه نوزدهم آبان ماه،‌ برای دیدار با مردم و مسوولان شهر زارچ از استان یزد ،‌ در سالن اجتماعات بخشداری این شهر حضور یافت.
 
علی یونسی،‌ در این نشست،‌ با اعضای شورای اداری،‌ و شورای شهر و روستا و منتخبی از فرهیختگان،‌ شهر زارچ،‌ در سالن اجتماعات بخشداری، دیدار و گفت و گو کرد.
 
نماینده ویژه رییس جمهور در این جلسه ضمن ابلاغ سلام دکتر حسن روحانی به مردم شریف این شهر در سخنانی گفت: از شما بابت استقبال ازرییس جمهور منتخب مردم ایران،‌ تشکر می کنم.
 
وی با تاکید بر استفاده از ویژگی های ممتاز شهر و نخبگان محلی،‌ افزود: قنات که قدمتی به درازنای تاریخ این سرزمین دارد و همچنین،  شخصیت های برجسته ،‌مومن ،‌ انقلابی،‌ اخلاقی و مورد وثوق و احترام همه مسوولان کشور،‌ که فرزند این شهر می باشند،‌ از قبیل،‌ حجت الاسلام و المسلمین،‌ دعائی، می تواند،‌ برای رفع مشکلات محلی این شهر تاریخی ،‌ اثرگذار و منشاء خیر و برکت باشند.


 
پیش از سخنان نماینده ویژه رییس جمهور،  امام جمعه،‌ بخشدار،‌ شهردار و برخی از نخبگان و فرهیختگان این شهر،‌ به بیان دغدغه ها،‌ مشکلات و مسائل گوناگون شهر زارچ پرداختند.


 

نسخه قابل چاپ