دكتر كريمي در ديدار با دكتر طهرانچي :

گسترش دفاتر تقريب و مذاهب وحدت بخش و انسجام آفرين است

ماموستا دكتر عبدالسلام كريمي؛ مشاور رئيس‌جمهور در امور اقوام و اقليت‌هاي ديني و مذهبي عصر روز گذشته در ديدار با دكتر طهرانچي؛ رئيس‌دانشگاه آزاد اسلامي گفت: گسترش دفاتر تقريب و مذاهب وحدت بخش و انسجام آفرين است.
1401/6/14 دوشنبه
به گزارش انسجام ملي، ماموستا عبدالسلام كريمي؛ مشاور رئيس‌جمهور در امور اقوام و اقليت‌هاي ديني و مذهبي عصر روز گذشته با دكتر طهرانچي؛ رئيس‌دانشگاه آزاد اسلامي ديدار و گفت‌وگو كرد.
دكتر كريمي در اين ديدار ضمن ابراز خرسندي از برقراري دفاتر تقريب مذاهب اسلامي در برخي از دانشگاه‌هاي آزاد اين اقدام را اقدامي مهم در جهت ايجاد وحدت و انسجام ملي دانست و ابراز اميدواري كرد در آينده نزديك شاهد گسترش اين دفاتر در دانشگاه‌هاي سراسر كشور باشيم. 
همچنين توجه بيشتر به واحدهاي دانشگاهي در مناطق كم برخوردار كشور و افزايش سهميه رشته‌هاي تكميلي از ديگر مذاكرات في مابين بود.
دكتر طهرانچي در اين ديدار ضمن تأكيد بر اينكه، نگاه دفتر تقریب مذاهب اسلامی به مسائل اجتماعی، فناوری و اقتصادی است گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در خدمت نگاه توسعه‌ای است و ابراز امیدواري كرد دانشگاه آزاد اسلامی بتواند وظیفه خود را در توسعه اقتصادی، اجتماعی، فناوری و حفظ سبک زندگی اسلامی به درستی انجام دهد.
 
عكس هاي مرتبط :
نسخه قابل چاپ
بيشتر